Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VIDEO: Jak si představujte dívku, která se jmenuje Marie Claire?

Desáté výročí časopisu Marie Claire na českém trhu je dobrý důvod k oslavě. Rozhodli jsme se desáté výročí oslavit a nadělit vám dárek v podobě opravdu velkého formátu časopisu, který však dostanete za obvyklou cenu. A to není jediné příjemné překvapení, které na vás v tomto výročním čísle čeká!

A to není jediné příjemné překvapení, které na vás v tomto výročním čísle čeká! Časopis výjimečně vychází s dvěma verzemi titulní strany. Na jedné se představí Tereza Maxová, Saša Gachulincová, Zuzana Stráská, Aňa Geislerová a Veronika Kašáková a na druhé Anna Kameníková, Alena Šeredová, Simona Krainová, Judit Bárdos a Lenny. A proč právě ony? V minulosti se objevily na titulní straně Marie Claire, a my jsme je nyní vyzpovídali. Jak se proměnily ony samy a jak jejich životy? O čem snily a jaké sny si splnily? Každá z nich dosáhla ve své profesi výjimečného postavení, a nás těší, že je můžeme představit všechny společně.

"Mám velkou radost z titulních stran, které nafotila Radka Leitmeritz i z toho, že se nám podařilo dát dohromady deset tak zajímavých žen. Rozhovory s nimi jsou opravdu inspirativní," říká o tomto výročním čísle Veronika Štefanová, šéfredaktorka Marie Clarie. Více ze zákulisí přípravy tohoto velkého projektu, do kterého se zapojilo deset hvězd a celý tým časopisu, najdete na našem facebooku a instagramu.

To ovšem není všechno. Ohlédli jsme se nejen za minulostí časopisu, ale také nahlédli do budoucnosti. Co nás čeká v roce 2028? Poletíme na Mars? Vystačíme si v sexu sami? A jak to bude se sociálními sítěmi? Stačí otevřít stránky nové Marie Claire.

 

Květnové číslo Marie Claire vychází 18. 4. 2018.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole