Přejít k hlavnímu obsahu

Únorová Marie Claire

Únorová
Marie Claire
02/2019
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Co se dozvíte v únorovém čísle Marie Claire? Jeho hlavním tématem je umění, které protkává všechny sféry našeho života - od módy, přes balení vaší oblíbené kosmetiky, až po pohyb... Podívejte se na nečekaně avantgardní obrazy, které tvoří lidé bez tradičního vzdělání s duševní poruchou. Zjistěte, že i tak notoricky slavné osobnosti jako například Mozart, měly svá pikantní tajemství a udělejte si fenomenální exkurzi po současnosti v rozhovoru s Janem Gemrotem.  

Miranda Kerr. Protože umění se netvoří jen na molu, ale i za ním... 

Karl Lagerfeld. Rozhovor s jediným umělecem, který měl charisma na to, aby dokázal udržet při životě dědictví Coco Chanel.  

Art brut. I přes komplikovaný život, duševní poruchu a traumata z dětství přetvářejí svět k obrazu svému. Poznejte umělecký směr, který se vymyká všem pravidlům. Poznejte Art brut.  

GENIÁLNÍ zvrhlíci, zvrhlí GÉNIOVÉ. Sexuální skandály, nejrůznější fetiše, úchylky a perverze provázely život nejednoho génia, ke kterému vzhlížíme a jehož dílo obdivujeme. Některé libůstky jsou rozkošné, jiné už o poznání méně... 

Jan Gemrot. Umění se může stát i psychologickou exkurzí do problémů současné společnosti. 

Když se ženy vracejí z války... V Afghánistánu a Iráku bylo nasazeno více než 380 tisíc Američanek a přibližně pětina z nich se vrátila s posttraumatickou stresovou poruchou. Jak se s touto zkušeností dokáží vypořádat zástupkyně něžného pohlaví, jejichž něha je tatam?  

Filmový make-up je za opravdové umění považován už téměř sto let. A jeho začátky byly divoké i úchvatné zároveň. 

Po kapkách. Jak vám oleje pomohou k dokonalé pleti? Po kapkách... 

Arctic surfing. Jejich vášní jsou vlny a jejich zdolávání. A to i v 5 °C! 

Práce matek dětem neškodí! Zapomeňte na výčitky. Z dětí pracujících matek vyrůstají šťastní dospělí, kterým se navíc daří v jejich vlastní kariéře a lépe zvládají work life balance.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole