Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Květnová Marie Claire

Květnová
Marie Claire
5/2017
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl.  A tady to je tentokrát: 

Na co se můžete těšit v květnové Marie Claire? Květnová Marie Claire je věnovaná tématu sebevědomí. Jak ho zvýšit? Co dělají sebevědomé ženy jinak? Jak ovlivňuje naši práci? Na tyto otázky odpovídají odbornice jako je například Rostya Gordon Smith nebo Kristin Laronca Parpel.

Budoucí nevěsty ocení velký zásnubní speciál plný inspirace. Svatební šaty, vůně, květiny, destinace, prsten, dort... Všechny důležité věci jsme pro vás pečlivě vybrali.

DRESS CODE MASTERCLASS. vás naučí, jak se správně obléknout podle pracovního prostředí. Každý týden vás bude na webu čekat nové video věnované módním a beauty tématům. Nezapomeňte nás sledovat na sociálních sítích, ať vám nic neunikne.

Dior Haute Couture. Náš módní ředitel Jano Kimák se vydal do Paříže, kde nafotil pohádkovou kolekci Dior Haute Couture pro jaro/léto 2017.

V rozhovoru s moderátorkou Lucií Výbornou zjistíte, kde čerpá energii, jaké to je pracovat v televizi i rozhlase nebo proč vyká svému muži. Coverstar Scarlett Johansson se také otevřela a pověděla něco o své roli pracující matky, jedné z nejuznávanějších hereček a vlivné filantropky.

Jaké to je studovat na Standfordově univerzitě vám poví talentovaná Barbora Davidová, jejíž dětský sen se letos vyplnil. Kelly-Adams Smith, zastupující velvyslankyně Spojených států, povypráví o běžném režimu diplomatů a o životě v Evropě.

BEAUTY. Naše Beauty editorka Veronika pro vás připravila opět pořádnou nálož kosmetických vychytávek, které stojí za to vyzkoušet. Tentokrát se můžete těšit na ty nejzajímavější beauty trendy!

Zdravý jarní recept na celozrnný quiche na straně 156 připravila Markéta Pavleye z blogu Kitchenette.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama