Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Marie Claire Prosinec/Leden

Prosinec/Leden
Marie Claire
12/2020
Aktuální dvojčíslo Marie Claire je poslední, které vyšlo. Nemáme rádi loučení. Než se však naše cesty rozejdou, přečtěte si příběhy žen, které vás přimějí k zamyšlení. Třeba o tom, že mezi koncem a začátkem existuje prostor. Ten vyplňte odkazem našeho časopisu a zůstaňte odvážná, sebevědomá, silná, úspěšná, nezávislá, svobodná a krásná! Buďte inspirací a nechte se inspirovat. A pak se určitě někde zase potkáme! Krásné Vánoce a úspěšný Nový rok vám přeje Marie Claire.

Ester Ledecká. Tvrdí o sobě, že nemá talent. Její výsledky ale jasně hovoří o opaku. Povídali o velkých sportovních i životních výzvách. 

Sociální síť Amazonie. V srdci deštného pralesa uzavřeli domorodci pakt s moderními technologiemi. 

Za lepší život svých blízkých. Odletěly do Česka, ale nechaly doma to nejcennější – své děti: Zpověď filipínských žen. 

Hrášková princezna. S Eliškou Krausovou o její rodině i životě v Kolumbii. 

COVID: Viróza charakteru. Omezení občanských svobod, pokles ekonomiky, útlum sociálních kontaktů, nouzový stav... To vše zvyšuje zátěž̌ na lidskou psychiku. A jsou-li lidé pod tlakem, ukazují se jejich skutečné charaktery.. 

Končí doba bavlněná? Vítejte ve světě zítřka, který tvoří technologové a startupeři, jimž není jedno, že původní textilní zdroje buď docházejí, nebo znečišťují planetu.   

Tajemství ceramidů. Zjistěte vše o látkách, které patří mezi základní stavební kameny naší pleti. 

Nejhezčí vůně roku. Objevte ty nejlepší parfémy, které  váss vezmou za srdce. 

A můžou za to hormony.  Akné, únava, vrásky i nespavost – to vše mívá jedinou příčinu. 

Správný konec od Pavlíny Louženské. Vědci zjistili, že každých pár měsíců dojde v našem životě k menší změně a cca třikrát za život k té velké, co vám obrátí život vzhůru nohama. A změny s sebou často nesou konce...  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama