Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Listopadová Marie Claire

Listopadová
Marie Claire
11/2019
Čím se Marie Claire liší od ostatních časopisů? Schopností bravurně míchat zábavu s poučením. Vyváženým obsahem, v němž se střídají odvážné, promyšlené, emotivní i vtipné články od špičkových autorů, exkluzivní snímky od nejlepších módních i reportážních fotografů, svěží a ušlechtilá móda, odborně vylíčená kosmetika a lifestyle, který opravdu žije a má styl. A tady to je tentokrát: 

Listopadová Marie Claire je tu a s ní spousta dechberoucí publicistiky, módních tipů a beauty rad. Zajímá vás životní prostředí? Toužíte najít rovnováhu mezi prací a osobním životem a chcete si nechat poradit od holywoodské hvězdy, jak být šťastná? Potom jste na správném místě. Navíc zjistíte, co nás čeká v kosmetickém průmyslu v následujících pětadvaceti letech, Taťána Gregor Brzobohatá vás inspiruje ke změně účesu a zakladatelka kosmetické značky Aerin Lauder vám prozradí, jak voní Sicílie.  

Alicia Vikander. Má ráda svět v pohybu a vír života. V rozhovoru si s námi povídala o otci psychologovi, matce herečce a samozřejmě i o Lisabonu, kde žije s manželem, hercem Michaelem Fastbenderem.  

Srdcem i rozumem. Životní prostředí je teď téma číslo jedna. Podmínky pro život na planetě zemi se rychle mění a s nimi i způsob, jak k této situaci přistupovat. 

Deprese jako ženská nemoc. Je na čase skoncovat s touho genderovou stigmatizací jednou pro vždy. 

Tragédie volby. Existuje vůbec rovnováha mezi prací a osobním životem?  

Syndrom vyhoření. Jde o fenomén posledních let a je stále přítomnější. Podívejte se na něj z různých úhlů a zjistěte, jak mu předejít.  

Strava k zamyšlení. Fotorgraf Gregg Segal na svých snímcích zachytil týdenní jídelníček dětí z celého světa.  

Příštích 25 let z pohledu krásy. Jste připraveni na obaly, které zmizí a skutečnou fontánu mládí?  

Jak barevná je vlastně móda? Proč je módní průmysl ve skutečnosti monochromatický?  

Jiří Kalfař. Český návrhář, který prorazil v zahraničí, zohledňuje planetu.  

Blízkým s láskou... Gwyneth Paltrow napsala kuchařku pro zaměstnané ženy, jejíž titul je všeříkající. Je to tak snadné.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole