Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

CAROLINE DE MAIGRET: Ultimate IT girl, múza značky Chanel a neobyčejná žena...

Text: NATHALIE DOLIVO Foto: VAN MOSSEVELDE + N/12.8.2020
Modelka, hudební producentka, spisovatelka i žena, která se aktivně zajímá o dění kolem sebe... Caroline de Maigret zvládá všechny své role s úsměvem. Svojí osobností potvrzuje image bohémky s rockovým nádechem i femme fatale.  
Reklama

Kéž by všude bylo tak krásně jako na venkově, kde se Marie Claire s Caroline de Maigret nedávno sešla. První dny po uvolnění karantény bylo nebe azurové, všude kolem nás rostla vysoká tráva a voněly luční květy. A uprostřed téhle nádherné přírody, která hrála všemi odstíny zelené, „tančila“ ona – výjimečná žena s neodolatelným úsměvem, která si během focení pro Marie Claire celý den oblékala nádherné šaty a vzdušné halenky. V pětačtyřiceti letech z Caroline de Maigret vyzařují pohoda, radost ze života a svoboda, jež je pro nás všechny nyní velmi cenná. S ohledem na současnou situaci vlastně mnohem cennější než kdykoli předtím.

Caroline de Maigret, ambasadorka značky Chanel, je pro mnoho žen inspirativní osobností – věnuje se hudební produkci a napsala několik knih. Ta nejnovější se jmenuje Older, but better, but older (2020, Čím starší, tím lepší, ale starší). Možná právě proto přistoupila na naši hru, při které jsme jí položili zdánlivě prosté otázky. Ovšem jen na první pohled. Její odpovědi jsou plné slunce – stejně jako byl den, kdy rozhovor vznikal.

Kdybyste byla písní...
Byla bych Locked in space od Victora Mechanicka, mladého umělce, se kterým jsme nedávno s Bonus Track Records spolupracovali. Je mu dvacet sedm let, má velký talent, je plný energie a jeho hudba je naprosto „feel good“. Moc mu fandím. Se svou neskutečnou laskavostí a svěžestí ztělesňuje vše, co přesně v tuto chvíli potřebujeme.

Kdybyste byla místem…
Byla bych jedním pařížským vintage obchodem. Jmenuje se Iregular 09 a nachází se kousek od mého domova v Pigalle. Mají tam neuvěřitelné kousky. Vede ho módní návrhář, který má úžasný vkus. Zbožňuju vintage, člověk může mít vlastní styl a oživit staré oblečení, období, příběhy. Líbí se mi prolínání starého s novým.

Kdybyste byla chutí…
Byla bych maminčina kulebjaka, o tom vůbec nepochybuji. Toto ruské jídlo připravuje na Vánoce. Tráví tím celý den. Vždycky mě fascinovalo, kolik času tomu věnuje, s jakou oddaností pro nás tenhle důležitý rituál zachovává. Cítím se díky tomu bezpečně a uvědomuji si, že potřebuju, aby to tak dělala každý rok. Vlastně ani nevím, jestli kulebjaka chutná až tak dobře.

Celý článek si přečtete v zářijové Marie Claire, kterou najdete právě teď na stáncích nebo si ji můžete objednat na našem webu. Doprava zdarma!     

Čtěte také: 13 nejsilnějších (feministických) citátů o ženách

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama