Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Cara Delevingne a Ashley Benson se tajně vzaly v Las Vegas 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Instagram/5.8.2019
Inkognito svatby celebrit milujeme! A Cara a Ashley jsou jedním z našich nejoblíbenějších párů! 

Pokud jde o celebrity a jejich “dokud nás smrt nerozdělí”, často se setkáváme s tím, že nechtějí tyto jedinečné a intimní momenty sdílet s celým světem, a proto volí raději privátní ceremonii, která proběhne v klidu a v tichosti. To je i případ modelky Cary Delevingne a herečky Ashley Benson. Ty se podle deníku The Sun tajně vzali v Las Vegas a oddával je dvojník Elvise. 

“Byly si jisté tím, co dělají a věděli co jedna pro druhou znamenají,” řekl majitel kaple deníku The Sun. “Byly si jedna druhé očividně oddané a na tvářích měly široký úsměv. Mohli jste vidět, že to braly vážně, ale užily si to. Chtěli vše jednoduché, tiché a snadné. ”  

Mezi svatebními hosty se mimo jiné ukázaly i herečky Sophie Turner nebo Charlize Theron.  

Cara a Ashley spolu chodí již více než rok a svůj vztah drží spíše skrytý před veřejností. Ačkoliv od nich nemůžeme čekat mnoho projevů lásky, nedávno se nám jednoho dostalo. Pár totiž sdílel roztomilé video na Instagramu, na počest Pride Month.  

Ačkoliv se Cara snaží udržet svůj vztah s Ashley v tichosti, o své sexualitě naopak mluví velice hlasitě. Samu sebe popisuje jako fluidní - tedy nepreferuje ani ženy ani muže. “Když jsem začala mluvit o své sexuální fluiditě, lidé se mě ptali: 'Takže jsi homosexuální?' A já na to: 'Ne, nejsem homosexuální.' Mnoho přátel, kolem mě má hrozně přímočaré a zastaralé myšlení a nerozumí tomu. Někdo je prostě jednou ve vztahu s ženou pak s mužem nebo muž s mužem... nechci, aby byli škatulkováni.” 

Čtěte také:
Být transgender už není duševní nemoc. Oficiálně.
Nenávist se stupňuje. V Polsku vznikají „LGBT-free“ místa
Prosím, při vstupu na molo odložte pohlaví stranou

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole