Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

B.ZERO1 ROCK PARTY: Nezapomenutelný večer plný oslnivých šperků

Bvlgari
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Bvlgari/8.9.2020
Milovníci módy se konečně dočkali! První zářijový víkend odstartoval dlouho očekávaný módní vrchol sezóny - Mercedes-Benz Prague Fashion Week. V rámci společenského doprovodného programu se v neděli 6. září v unikátních prostorách Gabriel Loci uskutečnila B.zero1 Rock party. Na ní byla originálním způsobem představena nová stejnojmenná řada šperků italského klenotnického domu BVLGARI.
Reklama

Jak je tomu u společenských akcí pod taktovkou BVLGARI dobrým zvykem, nesl se i tento večer ve znamení vytříbeného stylu a dokonalého šperkařského umění. Kolekci B.zero1 Rock, která spojuje léty prověřenou tradici i inovátorského ducha, mohli hosté obdivovat prostřednictvím unikátních tančících oživlých soch.

Atmosféru dokonale dotvořila hudební produkce, o níž se postaral jeden z nejpopulárnějších českých DJ, Jakub Strach (@nobodylisten). Vyznavači tatérského umění mohli zavítat do salónu BVLGARI TATTOO, kde bylo možné nechat si udělat skutečné tetování.

Neopakovatelný večer ve společnosti třpytivých klenotů si nenechaly ujít ani obdivovatelky šperků BVLGARI z řad známých osobností. Pro jiskrnou inspiraci si přišla herečka Jitka Schneiderová, známá režisérka a scénáristka Eva Doležalová, oblíbená bloggerka Tereza Hodanová nebo Alex Sedláčková, populární DJ Nobodylisten, modelka Nikol Švantnerová, módní ikona Eva Ch, zpěvák Albert Černý s modelkou Bárou Podzimkovou, zpěvačka a raperka Sharlota, zpěvák Adam Mišík.

Čtěte také: MBPFW: Marcel Petránek vítězem soutěže VAN GRAAF Junior Talent

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama