Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Burberry spustilo novou video hru!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Burberry/28.10.2019
Let the games begin!    

Móda a technologie jsou si blíže než kdy jindy. Britský fashion house Burberry jde s dobou, proto na svých stránkách spustil svou první videohru. Její princip je nesmírně jednoduchý. Animovaného jelena oblečete do Burberry kabátku dle vlastního výběru (samozřejmě navrženého nikým jiným než Riccardem Tiscim) a s ním pak musíte vyskákat platformu po platformě až na měsíc. Cestou sbíráte body. Odměna přijde ve formě specializovaných gifů, emotikonů, virtuálních produktů a cen.  

Hrajte B Bounce zde.

Mark Morris víceprezident digitálního oddělení Burberry uvedl: Snažili jsme se zapojit do do herního marketingu v Číně, ale B Bounce je naším prvním pokusem, jak oslovit mladou generaci pomocí interaktivní a zábavné hry. Víme, že tato nová generace žije online ve světě rozmanitějšího a interaktivního prostředí. Jsme nadšení, že mohou prozkoumat novou kolekci kabátů a bund právě touto formou.”  

Burberry není jedinou luxusní značkou, která představila novou kolekci pomocí interaktivní hry. Virgil Abloh, kreativní ředitel společnosti Louis Vuitton, se pustil do něčeho podobného a již v červenci tohoto roku oznámil spuštění Endless Runner. Šestnácti bitové retro hry zasazené do prostředí New Yorku.  

Čtěte také:
KATE MOSS VS. PHOTOSHOP: Milujeme jí, ale není to už trochu moc?
Burberry přestává pálit neprodané zboží a používat pravé kožešiny
Malibu Barbie vám teď pronajme svůj dům snů!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama