Přejít k hlavnímu obsahu

Bude mít Hailey Bieber svou kosmetickou značku? 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/26.4.2019
Ano, a my se nemůžeme dočkat na to, až jí vyzkoušíme!  

Hailey Bieber (rozená Baldwin) si očividně bere příklad z mnoha jiných slavných celebrit, které uspěly na poli kosmetiky a vymýšlí svou vlastní značku. Tato jednadvacetiletá modelka si podle WWD zaregistrovala 10. dubna na americkém úřadě pro patenty a ochranné známky jméno společnosti “Bieber Beauty” . Její plánované impérium by se mělo prodávat “kosmetické a beauty” výrobky. 

Tato modelka není v oblasti beauty průmyslu žádným nováčkem. V loňském roce se například stala tváří značky Bare Minerals a již dříve spolupracovala s ModelCo nebo s magnátem L'Oréal. Ačkoliv neexistují žádné informace o tom, co bude její značka konkrétně prodávat nebo kde bude k dostání, jde jistě o projekt, na který se nebudou těšit jen fanoušci Justina a jeho manželky. A doufejme, že Hailey v začátcích poradí i její kamarádka Kylie Jenner jejíž kosmetika Kylie Cosmetics má momentální tržní hodnotu 900 milionů dolarů.  

Čtěte také:
ULTIMÁTNÍ GUIDE: Jak poznáte, že je vaše kosmetika prošlá?
Objevte příběhy, které se skrývají za českou kosmetikou
Kolik utratíte za kosmetiku, kterou nikdy nepoužijete?

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole