Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Britney Spears malovala ve spodním prádle a vznikne z toho výstava obrazů 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/17.1.2020
Protože nikdy nevíte, kdy vás navštíví múza... 

Popová hvězda, módní ikona, herečka, a hlavně zpěvačka Britney Spears má na svém kontě působivý seznam titulů a nyní přidává ještě jeden “umělkyně”. Poté, co se nedávno podělila na Instagramu o video, ve kterém maluje “polonahá, její výtvor očividně zaujal francouzskou galerii Sympa, a ta se rozhodla uspořádat první oficiální sólovou výstavu jejích obrazů.  

Galerie Sympa leží na jihozápadě ve vesnici Figeac, na svém Instagaramu sdílela detaily o tomto počinu: “S potěšením oznamujeme, že v sobotu 18. ledna od 18:00 do 19:00 bude probíhat opening první samostatné show současného umění @britneyspears.” Tato exhibice získala svůj název “Sometimes you just gotta play!!!!!!” po popisku na Instagramu, který zpěvačka napsala pod příspěvek. Webové stránky galerie neprozrazují žádné další detaily, a tak nechávají fanoušky prozatím v mlze nevědomosti.  

Britney darovala svůj kultovní obraz květin již v roce 2017 k charitativní aukci v Las Vegas, kde ho vydražil Robin Leach, moderátor show na CBS “Lifestyles of the Rich and Famous” za 10 000 dolarů (tedy za více, než 220 000 korun). Zpěvačka darovala celý výtěžek obětem střelby z Harvest music festivalu. “Květiny na mém obrazu symbolizují nový začátek a v tomto duchu se posouváme kupředu,” uvedla.  

Galerie také s informací o stavě sdílela hashtag #FreeBritney, který označuje organizované hnutí zpěvaččiných fanoušků, kterým leží na srdci blaho svého idolu. Britney, která byla v roce 2008 přijata do psychiatrické léčebny, totiž svěřila majetek svému otci, přičemž jí měl být navrácen následujícího roku. K tomu ovšem nedošlo a fanoušci se domnívají, že jde o zneužití moci a porušování jejích lidských práv.  

Další informace o openingu zatím nejsou známy. Nikdo neví, zda se na něm zpěvačka objeví, jestli o této akci vůbec ví nebo kolik obrazů bude vystaveno. Ale jedno je jisté! Svět potřebuje víc květin! 

Čtěte také: 9 nejbizarnějších podivností celebrit

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama