Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Bradley Cooper se děsí oscarového vystoupení s Lady Gaga 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Giphy/18.2.2019
A my se mu vůbec nedivíme! 

Star is Born je bezpochyby jedním z nejoceňovanějších snímků roku s Grammy, Golden GlobesSAG's a s Critic's Choice Award na svém kontě. Tento režisérský debut Bradleyho Coopera je dokonce i s osmi nominacemi favoritem na ceny Akademie - tedy slavné Oscary, jež se uskuteční 25. února.  

Ale zatímco si veřejnost oddychla úlevou, když zjistila, že jejich oblíbení herci získali nominaci (Lady Gaga prý dokonce tuto informaci oplakala), Bradly se zdá nervóznější než kdy jindy. A nemá to co dělat s faktem, že mu jde i o cenu za nejlepší režii. Děsí se totiž toho, že bude muset na galavečeru zazpívat s Gagou duet z filmu Shallow 

“Jsem si jistý, že budu naprosto vyděšený,” uvedl v rozhovoru pro E! News. Se zpěvačkou vystupoval už jednou, a to na jejím koncertě v Las Vegas, kde spolu tento duet předvedli tisícům lidí a už tehdy tvrdil, že byl opravdu nervózní. “Musel jsem se hodit do zenu a modlil jsem se, abych nezkazil její dvouhodinovou show, kterou zvládla naprosto skvěle...” 

Čtěte také:
GRAMMY AWARDS 2019: Kdo letos vyhrál?
BEAUTY NEWS: Lady Gaga chystá novou kosmetickou značku!
Známe nové téma Met Gala na rok 2019! 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama