Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Bradley Cooper a Irina Shayk se rozešli a internet má jasno, může za to Lady Gaga 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Giphy/7.6.2019
Tohle je smutná novinka pro fanoušky vztahu Iriny a Bradleyho. Pár v týdnu oznámil, že se po čtyřech letech společného soužití rozchází.  

Tuto novinku sdělil jako první časopis People. “Rozhodli jsme se ukončit náš vztah a společně pracujeme na tom, kdo získá do péče dítě,” uvedli oficiálně Bradley a Irina. Pár má krásnou dceru Leu De Seine, která se narodila v březnu 2017. Její matka již byla spatřena bez svého zásnubního prstenu, a dokonce se prý i odstěhovala z jejich společného domu, takže pokud tajně doufáte, že jde o pouhou fámu, musíme vás zklamat.  

Ačkoliv ještě není přesně jasné, proč se rozhodli k tomuto kroku, internet má jasno. Od té doby, co měl minulý podzim premiéru film Zrodila se hvězda se objevovaly spekulace o tom, že vztah mezi Bradleym a Lady Gaga není pouze platonický a nejde jen o opravdu dobré herectví. I když tyto hvězdy vždy tvrdily, že jsou pouze přátelé, jejich fanoušci o tom přesvědčeni nebyli. A to obzvláště po přesvědčivě zamilovaném představení, které předvedli na předávání Oscarů.  

I když by si milovníci snímku Zrodila se hvězda jistě přáli z celého srdce, aby se jeho hlavní aktéři dali dohromady, není to tak jednoduché a ani není jasné, zda k sobě vůbec něco cítí. Již na podzim loňského roku se totiž objevily zprávy, že to Irině a Bradleymu moc neklape. On prý nikdy nepije a je spíše spirituálně založen, zatímco ona by ráda chodila ven a bavila se... A zdá se, že to je jeden z hlavních důvodů rozchodu. Ale kdo ví...  

Čtěte také:
Konečně vyjádření! Co je mezi Bradley a Lady Gaga???
BEAUTY NEWS: Lady Gaga chystá novou kosmetickou značku!
Poslední slova, která řekla Jennifer Angelině, vám zlomí srdce 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama