Přejít k hlavnímu obsahu

BLONDÝNKY POZOR: Vyzkoušejte s námi novinku Blondifier od L'Oréal Professionnel

Text: Tatiana Urbanová, Foto: L´Oréal Professionnel/20.12.2018
Blond je in a vždycky bude! Otestujte s námi tedy novou řadu Blondifier od L'Oréal Professionnel  a získejte tak jeden z patnácti balíčků této luxusní vlasové péče. Balíček vždy obsahuje šampon dle typu vašich kadeří, kondicionér, masku a rozjasňující sprej. 

Do testování se můžete zaregistrovat ve formuláři níže.

L'Oréal Professionnel uvádí řadu Blondifier, věnovanou jedinečným odstínům blond vlasů. Tato zbrusu nová speciální řada vlasové péče zvýrazní přírodní, barvené či odbarvené blond vlasy. 

Blond barva vždy vyžaduje péči, aby stále vypadala dobře. Přírodní, barvené i odbarvené blond vlasy jsou citlivé a v průběhu času barva ztrácí svou zář. Vlasy dostávají mdlý nádech a tmavnou. Nová řada Blondifier bojuje proti citlivosti a navrací blond vlasům jemnost a lesklost. Obsahuje totiž polyfenoly získávané z bobulí açai, které jsou hvězdnou složkou této řady.

Co bude obsahovat testovací balíček? (Šampon obdržíte dle typu vašich vlasů.)

NEBO

Neutralizační šampon Blondifier Cool: Jeho složení je obohaceno o fialové rozjasňující pigmenty, které neutralizují žluté podtóny u barvených či odbarvených blond vlasů. Systémové složení šetrně myje vlasy a zajistí vlasům studený blond efekt.

NEBO

Regenerační a rozjasňující šampon Blondifier Gloss: Šampon velmi šetrně myje vlasy a zvýrazňuje multidimenzionální lesk blond vlasů. Obsahuje polyfenoly obsažené ve výtažku z bobulí açai, poskytuje výživu a pomáhá uhladit poškozené vlasy.

A DÁLE PAK...

Regenerační a rozjasňující systémový kondicionér Blondifier: Tento lehký kondicionér pomáhá zvýraznit multidimenzionální zář blond vlasů. Vlasy jsou okamžitě lesklé, hebké a snadno se rozčesávají od kořínků po konečky.

Regenerační a rozjasňující systémová maska Blondifier: Maska přináší vlasům krásnou zář. Dodává jim živiny, uhlazuje a vyživuje vlasové vlákno, přičemž zároveň zvýrazňuje multidimenzionální lesk a zář blond vlasů.

Vyživující, ochranný a rozjasňující sprej Blondifier Bestie: Blonde Bestie je hvězdný produkt této řady. Jeho lehké složení je navrženo jako partner blond vlasů, který je vyživuje a chrání. Je ideální pro dosažení jemného lesku a povrchu hladkého na dotek po službě zesvětlení. Dokáže vykouzlit přitažlivé lokny i z poškozených, neppodajných a slepených vlasů. Zapomeňte na pocit obnažených vlasů hned poté, co se necháte obarvit. Tento sprej je nejlepším společníkem pro všechny blondýnky. Díky vitamínu E a ceramidům vyživuje, chrání a rozjasňuje vaše vlasy. Vitamín E je známý svými antioxidačními vlastnostmi, které pomáhají omezit poškození způsobené volnými radikály. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole