Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Blake Lively a Ryan Reynolds čekají třetího potomka! 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/3.5.2019
Gratulujeme tomuto krásnému páru!  

Blake Lively se objevila po boku svého manžela Ryana Reynoldse na premiéře jeho nejnovějšího filmu Pokémon: Detektiv Pikachu a díky jejímu bříšku bylo nad slunce jasné, že pár čeká třetího potomka.  

Blake i Ryan si pečlivě hlídají své soukromí a dbají na to, aby byl jejích rodinný život velmi privátní. Nicméně to, že spolu mají již dvě dcery - čtyřletou James a dvouletou Inez, není žádným tajemstvím. Pár se však netají tím, že si přeje velkou rodinu. To naznačila již v roce 2016 Blake, když žertovala s novináři: “Jsem z pěti dětí a můj muž má tři sourozence, takže jsme oficiálně “ploditelé”. Můžete navštívit náš web a my vám dáme jedno z našich dětí...” 

Přibližně ve stejné době mluvila Blake v rozhovoru pro Marie Claire o tom, jak je pro ni důležité chránit soukromí své rodiny. “Jde o 'věc' kterou cítím, že musím velmi chránit a také mám pocit, že pokud je vystavena veřejnosti, cítím se v tomto směru velmi vykořisťována.” Co se týče paparazzi dodala: “Raději bych se s tímto typem pozornosti nepotýkala vůbec, ale věděli jsme do čeho jdeme, když jsme si vybrali tento lifestyle a je to těžké. Je to však něco jiného, když se to týká našich dětí, ty neměli příležitost rozhodnout se, zda tohle chtějí.”  

Blake a Ryan se snaží vychovat své dcery tak normální, jak jen to jde. “Ryan měl pěknou, normální výchovu a my si přejeme, aby i naše děti měli ten samý “normální” život. Nikdy bychom je o to nechtěli okrást, protože to by bylo velmi sobecké.”  

Čtěte také:
Bude obnoven seriál Gossip Girl?
Blake Lively bude mít novou televizní show! A my se nemůžeme dočkat!
Celebrity, které nikdy nepijí alkohol

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole