Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BLACK OPIUM: Otestujte s námi legendu mezi parfémy 

Foto: YSL/13.11.2018
Narkotický zážitek a návykové probuzení smyslů. Tak by se dala popsat legendární vůně Black Opium od Yves Saint Laurent, kterou teď s námi můžete otestovat. Stačí se zaregistrovat a my vám pošleme vzorek.  
Reklama

Parfém Black Opium, který navrhli perfuméři Nathalie Lorsonová, Marie Salamagneová, Honorine Blancová a Olivier Cresp, se opírá o zvláštní pnutí, když se temnota střetává s vlídným světlem. Tato nová generace orientálních vůní je stejně návyková jako první doušek ranní kávy.  

Když společnost Yves Saint Laurent Beauté roku 1977 poprvé představila Opium, mířila na hodně specifickou skupinu žen. Žena Opium měla být elegantní, svůdná, stylová, měla vynikat pronikavou inteligencí a okouzlující krásou. Měla se pohybovat ve vzdělaných kruzích a zanechávat stopu ve všech, kolem koho prošla.  

Přenesme se ale opět do současnosti. Pořád u ní vidíme tu chlapeckou bezstarostnost Ovšem nyní s sebou nese vědomí, kým je a co chce. Evoluce vytvořila novou postavu: ženu, které stačí pouhá její přítomnost, aby si otevřela cestu do podvědomí svého okolí. Je dramatická. Je proměnlivá. Je dokonalou směsí temnoty a světla, smyslnosti, hravosti a vážnosti.  

Cítíte se být takovou ženou? Potom si nenechte ujít tuto jedinečnou příležitost a vyzkoušejte opojnou vůni na vlastní kůži. Stačí se zaregistrovat ZDE 

 
  
 
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama