Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

“Black is King” nové filmové album Beyoncé je událostí tohoto léta 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Youtube/10.7.2020
Klasická pohádka Lví král jakoby dostala zbrusu nový kabát a mohla se pyšnit i aktuálním podtextem.  
Reklama

Tohle je event, který si nesmíte nechat ujít! Ať už máte rádi Beyoncé či nikoliv, její kinematografické album nemohlo vyjít v lepší dobu. Mluvíme totiž doslova o filmové opeře, která se zabývá tématy jako je rasismus, rasa a její odkaz a samozřejmě řeší i násilí, které tuto tématiku provází. Ke shlédnutí bude exkluzivně na Disney+. Ale my vám ukážeme alespoň trailer.  

 

 

Tento hudebně filmový počin byl napsán, produkován i režírován zpěvačkou samotnou, která má na kontě neuvěřitelných 24 Grammy. V loňském roce Beyoncé propůjčila hlas Nale z rebootu legendární pohádky Lví král a sama autorka tvrdí, že i BlacIs King je tímto silným příběhem inspirován a měl by přinášet podobnou lekci, aby mladí “králové” a “královny” věřili v sebe samé a byli pyšní na to kým jsou.  

Příběh se bude odehrávat kolem mladého “krále” na epické cestě, která ho zavede daleko od domova. Při tom čelí zradě, zpochybňuje svou identitu a zažívá lásku. Hrdina, posílený ideály a lekcemi svých předků, se nakonec může vrátit tam odkud přišel a vládnout jako ctnostný vladař.  

Těšit se samozřejmě můžeme i na nové tracky od Beyoncé jako “My Power”, “Mood 4 Eva” nebo “Brown Skin Girl” a přislíbeno je i mnoho vystoupení exkluzivních hostů.  

Čtěte také: Beyoncé věnovala neuvěřitelných 6 milionů dolarů na pomoc s COVID-19

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama