Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Billie Eilish byla na jednom rande v životě a byla to tragédie!

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/8.10.2019
Soucítíme s tebou Billie!  

Není žádným překvapením, že Billie Eilish byla za celý svůj život pouze na jednom jediném rande. Když vezmeme v potaz, že je jí 17 let, plánuje světové tour, dělá rozhovory, vystupuje v Saturday Night Live... jsme docela překvapení, že si na něj vůbec udělala čas. Ačkoliv ona by pravděpodobně byla raději, kdyby k němu vůbec nedošlo. Podle toho, co řekla v rozhovoru s Howardem Sternem, to byla totiž úplná tragédie.  

“Byla jsem jednou na rande, když mi bylo 13 let a šli jsme do kina,” řekla. “Bylo to den před svátkem svatého Valentýna. Políbil mě, a pak řekl 'To nebylo tak magické jako jsem si myslel, že to bude.' Byl hodně bohatý a jeho sluha tam byl celou dobu také, ale na jiném filmu. Odvedl ho a já tam zůstala trčet.” Je vám teď Billie líto? Nebuďte příliš smutní, protože podle zpěvaččin slov je teď "týpek sakra ošklivej”.  

Billie se také rozmluvila na téma toho, jaké to je být tak mladá, a přitom tak slavná. “Část mě cítí, že jsem neměla šanci být teenagerem, jako normální člověk, ale jsem stále více a více vděčná za to, že se to stalo tak brzy, protože kdyby se to stalo později, lidé by měli šanci vykopat jakoukoliv špínu z mé minulosti. Kdyby se to nestalo v tomhle věku, pravděpodobně bych dělala nějaké lehkovážné kraviny, pokud víte, co myslím. Nemůžu ani přijít na umělce, na kterého by něco nenašli.”  

Čtěte také:
Billie Eilish reaguje na nevhodné komentáře k její postavě
Proč byste měla na prvním rande mluvit o svém ex?
V této polské vesnici se rodí jen samé ženy! 
 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole