Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BIKER SHORTS: Jsou trendy, ale budete je nosit?  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/11.4.2019
Projeďte se na kole skrz módní scénu v biker šortkách. Tento kousek oblečení byl tuto sezonu povýšen z cyklistické nezbytnosti na trendy každodenní uniformu. Jenže můžete si ho dovolit? Je sexy nebo už hraničí s nevkusem? Pojďte s námi prozkoumat tento rozporuplný výstřelek.  

Sportovní oblečení se dostalo do ulic již před pár lety a kombinovat ho s elegantními kousky nás stále baví, ale myslela jste si někdy, že to dojde ať tak daleko, že se budou návrháři inspirovat Tour de France? Ačkoliv když to vezmeme kolem a kolem, biker šortky jsou stejně kontroverzní jako tento závod. Buď je milujete nebo nesnášíte. Jsou zároveň nelichotivé i sexy. Jde o trend, který rozhodně nasluší každému a je třeba vlastnit nohy, které jako by vytesal Michelangelo, abyste si ho mohla naplno užít... 

A o co vlastně jde? Biker šortky jsou upnuté kraťasy, které končí nad koleny. Na rozdíl od svých sportovních dvojníků jsou však ušity z moderních, ne tak funkčních tkanin, které jsou vhodnější pro každodenní život. Tento “cyklokousek” však není lehké zkombinovat tak, abyste nevypadala spíše trapně. Pokud se vám ovšem přeci jen zamlouvá, vsaďte na elegantní sako či zajímavá kabátek, a to vše spíše elegantnějšího střihu. Ten s šortkami dokonale kontrastuje a dodá jim potřebnou grácii. Zvolit můžete i zajímavý potisk či materiál... ale co vám o tom budeme psát - pojďte se raději inspirovat na přehlídková mola. 

Líbí se vám tento trend, ale nemáte na něj odvahu? Zde je dokonalá výmluva, jak ho bez obav nosit, a ještě k tomu se chovat ekologičtěji. Opravdu si pořiďte kolo! 

MTF Grand 1.0 je pohodlné městské elektrokolo. Díky absenci horní rámové trubky je na něj daleko snazší nástup, a proto ho přivítají i ženy, které rády jezdí do práce nebo na nákup v sukni. Ideální na přejezdy mezi vesnicemi po asfaltových cestách, na kratší výlety, na nákupy, skvěle se hodí do městského provozu, kde se musí často seskakovat z kola. Na jedno nabití dojede až 110 km, elektromotor je umístěn v zadním náboji. Baterie Samsung 13 Ah je na nosiči. Na něj se dá bez problémů připevnit i košík. Podporu elektromotoru si můžete vybrat z pěti stupňů. Když dáte pětku, stačí jen lehce točit nohama a elektrokolo jede skoro samo… Více informací na www.mountfield.cz 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama