Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BETTER TOGETHER: Na konferenci Marie Claire zjistíte, jak je důležité umění komunikace 

Archiv
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/15.9.2020
Komunikace, všichni toto umění ovládáme, ale stejně si jaksi nerozumíme... Na letošní konferenci Marie Claire Better Together, která se uskuteční 23.-24. listopadu v hotelu Diplomat v Praze, se na toto téma zaměříme v druhém bloku přednášek, diskuzí a rozhovorů. Osvojte si schopnost vyjádřit svůj názor správně a zjistěte, jaké to má obrovské benefity - a to nejen v profesním, ale i v osobním životě.  
Reklama

Pryč se dvěma monology, je tady DIALOG! Tak by mohl znít slogan ke druhému bloku konference Better Together. Probereme totiž komunikaci ze všech možných úhlů. Vnímáme totiž poslední dobou více než kdy jindy, že jako lidé jsme sice dostali jsme dar řeči, jenže bez návodu k použití. Musíme spolu mluvit v rodině, v manželství, a hlavně v práci. A mluvit spolu znamená také vzájemně si naslouchat, vzájemně se respektovat. Komunikace je prostě a dobře základ všeho, když spolu ženy a muži nebudou mluvit, nikdy to lepší nebude. Proto se to pojďme společně naučit! 

A jaký program jsme pro vás připravili?  
Těšit se můžete na vtipnou a sympatickou Ivu Pazderkovou, která vás ve druhém bloku přivítá svou talk show: „Máš pravdu, miláčku.“ Následně už po lehkém odlehčení půjde do tuhého a vy zjistíte, jak se vyrovnat se setkáním s patologickým lhářem, sociopatem, negativistou a kibicem, jak si nenechat rozbourat tým a jak si udržet nadhled 

V moderovaných rozhovorech se pak budeme věnovat mentoringu. Naše debata se dotkne i mezigeneračních rozdílů takzvaných boomers a mileniálů. Zjistíme, do jaké kategorie bychom se mohli zařadit, jak můžeme jeden druhého obohatit a jak si efektivněji naslouchat. A v neposlední řadě si s Miloslavou Mezerovou (HR ředitelka ŘLP) a Michaelou Tetzeli (HR konzultant, kouč, lektor) ukážeme nenásilnou komunikaci ve firemní praxi. 

Čtěte také: Konference Marie Claire "BETTER TOGETHER" se blíží! Letos bude trvat dva dny!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama