Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BETTER TOGETHER: Konference, která vás naučí nebát se osobního rozvoje

Archiv
Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/31.8.2020
Vzbuďte se z letargie roku 2020 a začněte na sobě pracovat! Navštivte naši konferenci BETTER TOGETHER, která se uskuteční 23.-24. listopadu v hotelu Diplomat v Praze a zúčastněte se dvou dní nabitých radami, doporučeními, networkingem a workshopy, ze kterých si odnesete cenné informace, reálné dovednosti i užitečné kontakty. 
Reklama

Události letošního roku otestovaly naše schopnosti a vzájemné vztahy v práci i doma. Byla to výzva pro nás všechny. Naším cílem je poskytnout ženám informace a podněty, které jim pomohou vystoupit z komfortní zóny a naplno rozvinout svoje soft skills, schopnosti, které jsou pro moderní, kvalitní leadership nezbytné. První den konference vás čekají přednášky, rozhovory a panelové diskuse. Druhý den máme připraveny interaktivní přednášky a workshopy pro váš osobní rozvoj.

Proč jsme se letos rozhodli udělat konferenci Marie Claire BETTER TOGETHER, tradičně zaměřenou na ženy, dvoudenní? Chceme vám nabídnout nejen přednášky a praktické rady zajímavých lidí, kteří vás motivují a inspirují, ale také více praxe, možností se něčemu reálnému přiučit a pracovat sami se sebou. Protože o čem jiném je osobní rozvoj? Jde o investici do nás samotných a naší budoucnosti a na takové se nevyplatí šetřit! Pokud toužíte otevřít dveře na cestě růstu v kariérním i osobním životě, potom si pořiďte vstupenky na konferenci BETTER TOGETHER již nyní! Kapacita je totiž omezená. 

Early Birds vstupenky, které jsou dostupné za lepší cenu do 30. září) zakoupíte na goout.cz a jejich cena je 1490 Kč a pro předplatitelky Marie Claire za 1190 Kč.  

A co vám tedy může konference BETTER TOGETHER konkrétně nabídnout? PRVNÍM DNEM plným přednášek a diskuzí vás provede Pavlína Wolfová, moderátorka podcastu Marie Claire SUPERŽENY a ten bde rozdělen do tří bloků. 

BLOK I. - Rovné partnerství: Cesta k úspěchu v rodině, v životě i v práci.
Vytváření kultury rovnosti a partnerských vztahů v kariéře by pro vedení firem v soukromé i veřejné sféře mělo být strategickou prioritou. Zvláště nyní, kdy jsme si kvůli celosvětové koronavirové pandemii museli rychle osvojit nové technologie a procesy, abychom byli spolu, i když jsme se nemohli osobně potkat. Byla to výzva pro nás všechny. Právě ony inovace a nová řešení nám ukazují cestu, jak si vzájemně vyjít vstříc. Proto je nyní skvělá doba na otevřenost v komunikaci, stejně jako na změny, které mohou naše životy a naše kariéry posunout dopředu. Částečné úvazky, práce z domova, sdílená pracovní místa, prostor pro růst zaměstnanců - způsoby, jak naše životy dobře prožít, v soukromíi v kariéře. A co si o tom myslí osobnosti, které předvedly své lídrovství i v době skutečné krize?

BLOK II. - Komunikace ze všech úhlů
Jsme lidé a dostali jsme dar řeči, jenže bez návodu k použití. Musíme spolu mluvit v rodině, v manželství, a hlavně v práci. A mluvit spolu znamená také vzájemně si naslouchat, vzájemně se respektovat. Komunikace je prostě a dobře základ všeho, když spolu ženy a muži nebudou mluvit, nikdy to lepší nebude. Pryč se dvěma monology, je tady DIALOG! Proto je tento blok věnován hlavně rozhovorům. Těšit se můžete například i na talk show Ivy Pazderkové „Máš pravdu, miláčku.“

BLOK III. - Pod tlakem - Skutečné příběhy skutečných žen
Nepřeválcovala je ani koronavirová krize! Inspirativní ženy, které umí pracovat pod tlakem, které si mnohdy sáhly až na dno svých sil, a to jim dalo ještě větší sílu uspět a zároveň podat pomocnou ruku dalším ženám. Jako kdyby se celý život řídily oním heslem: Když nemůžeš, přidej víc!

Série dynamických krátkých přednášek inspirativních osobností bude v režii Martiny Viktorie Kopecké - farářky Církve československé husitské, Terezy Nagyové - bloggerky a podnikatelky, Jarmily Štukové - fotodokumentaristky a válečné fotografky a Barbory Chuecos - manažerky, mentorky a koučky. 

DRUHÝ DEN se můžete těšit na interaktivní přednášky a workshopy se zkušenými odborníky na témata: Coaching, Osobnostní diagnostika, Jak se orientovat v informacích, Ženy a vyjednávání, Autentický leadership, Business etiketa, Začněme s mentoringem, Osobní branding, Chůvy vs. školky, Upravená do práce, Vyjednávací taktiky, Zdravá záda a správné držení těla nebo Jak motivovat tým? 

Více informací naleznete na konference.marieclaire.cz

Čtěte také: Konference Marie Claire "BETTER TOGETHER" se blíží! Letos bude trvat dva dny!

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama