Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Ben Cristovao otevírá v Praze pivnici

Foto: Archiv/4.10.2019
Kabelovna je nový multifunkční prostor v pražských Holešovicích, který rozhodně stojí za vaši návštěvu! 

Kabelovna - tak se jmenuje prostor s bohatou průmyslovou historií v pražských Holešovicích, který nyní prošel velkou proměnou. Vznikl tu multifunkční kulturně businessový prostor, podobný nedalekému Vnitroblockurestaurace a výčep, který pojme až sedmdesát hostů.  

Tento zbrusu nový počin mají na svědomí majitel umělecké agentury Championship Music Lukáš Rychtařík a nejviditelnější tvář tohoto labelu Ben Cristovao. Na své si tu přijdou milovníci dobrého veganského jídla, piva, kultury, ale i adrenalinu, jak naznačila i neformální otevírací akce, kdy se zde odehrála premiéra nového filmu Rambo: Poslední krev. 

Pro veřejnost se Kabelovna otevře v říjnu teprve ve zkušebním provozu, kdy budou moci návštěvníci vyzkoušet výčep s řemeslnými pivy a pokřtí zde své nové album youtuber a raper DeethaneOficiální opening proběhne až 9.11 při příležitosti oslav pádu Berlínské zdi a svou účast na něm přislíbil i bývalý ministr kultury Daniel Herman. Tato akce se ponese v duchu osmdesátých let v DDR a v Československu a půjde o zážitkové odpoledne plné užitého umění, kina a hudby. Od listopadu se také můžete těšit na koncept poslechových diskoték, při kterých dokonale zmapujete hudební scénu.  

Bena Cristovaa můžete vidět na konferenci Dream Big 2.11. v Cubex Centru v Praze. Vstupenky koupíte snadno na našem webu. Jejich běžná cena je 1990 Kč a předplatitelky lístky seženou za 1490 Kč. Tak neváhejte, rychle ubývají! 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama