Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Beauty produkty na které toto jaro nedáme dopustit 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/30.5.2019
Otestovali jsme beauty produkty, abyste vy nemuseli. Tohle jsou naši favorité!  

Jaro je tady! Řekněte sbohem tmavým mystickým rtěnkám a těžkým metalickým stínům. V období, kdy se probouzí příroda je na čase podtrhnout svou přirozenost a udělat detox nejen svého těla, ale i kosmetické tašky.

Probuďte své smysly a provoňte svou kůži pivoňkami, růžemi a malinami! Přesně takové jsou nové vůně produktů Palmolive! Sprchový gel Aroma Luminous obsahuje vzácné oleje a zanechá vaši pokožku krásně vláčnou, jemný peeling Clay Rose Pampering zase čistí a hydratuje a malinové mýdlo vám jistě vykouzlí úsměv na rtech!

Nestačí však pečovat jen o tělo - i ústní hygiena je velice důležitá. Vaši krásu a lehké jarní opálení podtrhne i bílý chrup, který získáte díky zubní pastě Colgate Total, která poskytuje po čtyřech týdnech užívání špičkovou ochranu vašich zubů, jazyka, sliznice tváří a dásní. Novinka Colgate Naturals Charcoal váš chrup dokonale vybělí díky aktivnímu uhlí.

Novinky Colgate & Palmolive:

Novinky Colgate & Palmolive:

Beauty trendy na tuto sezonu ukazují, že in je opět minimalismus a nude líčení. Proto jsme otestovali produkty, které potvrzují, že za opravdovou krásu vděčíme kvalitní péči, pokud máte totiž zdravou zářivou pleť, bílé zuby a krásné vlasy, dekorativní kosmetika už může být jen pro zábavu a někdy až zbytečná...

Top produkty na jaro:

Beauty produkty na které toto jaro nedáme dopustit

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama