Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BEAUTY NEWS: Lady Gaga chystá novou kosmetickou značku!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Haus Beauty/10.1.2019
Dokonce už má i webové stránky!  

Lady Gaga má za sebou velmi náročný rok. Od jejího veleúspěšného snímku Star is Born, přes mnohé nominace Grammy až po zahájení vlastní show v Las Vegas – tato herečka a zpěvačka pracovala prakticky nonstop. A vypadá to, že rozhodně nehodlá zpomalit ani letos a chystá pro nás nové překvapení v podobě kosmetické značky 

Na toto tajemství přišli její velmi ostražití fanoušci, kteří si již v květnu loňského roku všimli, že její společnost Ate My Heart zaregistrovala nový brand, a to Haus Beauty. Podle magazínu Allure zahrnuje tato ochranná známka vše od make-upu, rtěnek, parfémů, highlighterů, laků na nehty... atd. A nyní byla dokonce pod tímto názvem spuštěna i webová stránka! Na té sice ještě nic moc neuvidíte - jediné co se zatím objeví na obrazovce je možnost se zaregistrovat k odběru newsletteru. Ale i tak nám tento krok dává stále větší naději, že bude Lady Gaga následovat další celebrity, které uspěly i na poli beauty byznysu. 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole