Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

BEAUTY HAUTE COUTURE: Jak vypadá nejdražší kosmetické ošetření v Čechách?

Foto: Biologique Recherche/6.4.2019
Také byste chtěla mít kosmetiku, která byla vyrobena jen pro vás?

Personalizovaný přístup je trendy, toužíme po jedinečném kousku vyrobeném pouze pro nás, na který nenarazíme na každém rohu. A může se to týkat oblečení, obalu na telefon nebo třeba služby cestovní kanceláře, která vám připraví dovolenou na míru. Jak ale probíhá proces a výroba kosmetických produktů ve stylu “Haute Couture“ nedávno představila francouzská firma Biologique Recherche. Tato kosmetická značka je známá svým personalizovaným přístupem ke každé pleti, tuto svoji filozofii ale posunula ještě o stupeň výše, když začátkem tohoto roku představila svůj měsíční Haute Couture program péče o pleť, který právě startuje v České republice a na Slovensku. Jedinečnost tohoto programu spočívá v tom, že každému klientovi vyrobí ve Francii produkty a navrhnou ošetření na míru pro jeho stav pleti (tzv. Skin Instant).

Stejně jako módní návrháři připravují novou kolekci, vyvíjí experti Biologique Recherche produkty na míru, pro každého klienta individuálně v laboratoři v Paříži. Jejich jedinečné a vysoce koncentrované složení kombinuje vědecký přístup k personalizovanému kosmetickému ošetření s cílem dosáhnout okamžitých a mimořádných výsledků.

Jak to ale všechno probíhá?
Vše začíná prvotní konzultací v salonu s Biologique Recherche specialistou, který provede hloubkovou dermatologickou a kosmetickou diagnózu, aby mohl identifikovat specifické problémy spojené s Vaší pletí. Posouzení se provádí pomocí vizuální analýzy, vědeckého vybavení, dermatologického a kosmetického dotazníku a fotografií. Diagnostiku pleti provádí v salonu s pomocí unikátního přístroje Skin Instant Lab, který dokáže změřit a vyhodnotit stav pleti z hlediska několika různých parametrů.

Po odeslání kompletních dat do Francie vytvoří klientovi personalizovanou sadu produktů ze specifických aktivních ingrediencí. Výrobní laboratoř je vybavena špičkovým zařízením, které využívá značka Biologique Recherche k přípravě jednotlivých sér a krémů. Každý z těchto produktů ztělesňuje svým složením unikát, který je vyroben s maximální péčí. Produkty jsou vytvořeny z databáze více než 70 aktivních ingrediencí, které cíleně řeší specifické problémy každého typu Skin Instant©. Za tři týdny obdrží salon balíček produktů vyrobených pouze pro svého klienta a také dostane návrh ošetření, které má klient v salonu podstoupit. Při předání Haute Couture setu v salonu klientovi detailně vysvětlí, jak jednotlivé produkty používat a provedou navrhované ošetření.

Měsíční set Haute Couture produktů pro domácí použití je tvořen dvěma krémy, sedmi séry na obličej, krk a dekolt a jedním očním sérem. Obdržíte luxusní balení produktů, které nesou na štítku obalu Vaše iniciály. Dále set obsahuje osobní kartu s popisem používání a kartu se seznamem ingrediencí.

Cena měsíčního setu: 45 000 kč

Čtěte také:
EKO: O kosmetice doslova bez obalu
Objevte příběhy, které se skrývají za českou kosmetikou
ULTIMÁTNÍ GUIDE: Jak poznáte, že je vaše kosmetika prošlá? 
 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama