Přejít k hlavnímu obsahu

BE THERE: Zuzana Kubíčková uvede zimní limitovanou kolekci

Autor: Tatiana Urbanová, Foto: Adriana Fialová/20.11.2018
Tuto kolekci si nechcete nechat ujít! 

V úterý 27. 11. se při příležitosti uvedení zimní limitované kolekce v centru Chodov budete moci setkat s návrhářkou osobně a připít si na nadcházející předvánoční čas. „Ve svém vinohradském ateliéru dělám každý rok se začátkem adventu punč a perníčky pro stálé zákaznice. Tato akce se stala tak oblíbenou, že mám chuť ji přenést i sem, do své první kamenné prodejny v centru Chodov,“ říká Zuzana Kubíčková.

Hlavním lákadlem bude nová zimní kolekce. Ta předchozí, podzimní, se již v den uvedení téměř vyprodala. Zimní novinky budou barevné, převládat bude jasně červená s purpurovou doplněné o béžovou a černou. Návrhářka v kolekci pracuje se svými oblíbenými materiály jako je krajka, tyl, vlna, ale také lurex a žakár. V kolekci bude vlněný kabát klasického střihu, zimní verze trenčkotu, slavnostní šaty, dlouhá tylová sukně, kalhoty a roláky. Nebudou chybět ani doplňky, které se hodí jako dárek pod stromeček, například peněženky, mohérové šály, noční košilky a župánky. O atmosféru se postará DJ, zákaznice budou moct využít také služby profesionální vizážistky Armani Beauty a v případě nákupu na ně čeká milá pozornost. Uvedení zimní kolekce začne v 17h v butiku Pop, který najdete v pasáži s prémiovými obchody českých a světových návrhářů The Designer Gallery v 1. patře centra Chodov.

Ve čtvrtek 29. 11. představí návrhářka novou kolekci i brněnským zákaznicím. Pop bude totiž nově zastoupen v brněnském Object concept storu. Slavnostní uvedení kolekce bude příležitostí pro zákaznice osobně se setkat s návrhářkou a také vidět, jak by jednotlivé kusy oblékla a kombinovala ona sama.

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole