Přejít k hlavnímu obsahu

BE PROUD, BE YOURSELF: Nová kolekce Kazar je pro moderní ženy!

Foto: Kazar/15.3.2019
Vykročte do nové sezony pevným a rozhodným krokem! 

V rámci manifestu BE PROUD, BE YOURSELF, podporuje Kazar v nové kampani individualismus a odvahu při rozhodování o sobě, sází na nezávislost a svobodu volby, inspiruje k následování hlasu svého srdce a bytí sám sebou v každé situaci. Doprovázející lookbooková lifestylová fotogalerie byla pořízena v Los Angeles v Kalifornii. Představuje značku jako společníka na cestě, partnera na každý den a představuje jakousi emanaci svobody, síly a krásy. Produkty prezentované v kampani jsou odpovědí na potřeby současných žen a mužů 

Moderní žena bezpochyby najde v nové kolekci Kazar produkty odpovídající jejímu stylu, gustům a potřebám, bez ohledu na denní dobu či příležitost. Svůj styl obohatí rovněž prostřednictvím modelů a vzorů navazujících na světové trendy. Na jaro Kazar navrhuje mimo jiné exotický, hadí potisk ve vkusném, minimalistickém matném provedení; přírodní etno motivy formou detailů z uzlů; delikátní a jemné tenké proužky rovněž jako četné odkazy na módní trendy ulice. Inspirací mnoha modelů bylo umění, a dokonce i graffiti. To je také důvod, že se v kolekci nachází produkty evokující akvarely s potiskem v sytých barvách. Doplňky s tímto motivem oživí i nejvíce monochromatické stylizace, přinášejíc jedinečný, nezapomenutelný charakter; skutečný wow efekt. 

V kontextu barev jsou v kolekci vidět přední barvy sezóny. Extrémně módní, neutrální paleta není monotónní. Obsahuje různé odstíny béžové od krémového po písčitý; jemné, křemenné růže a fenomenální korál jenž je barvou letošního roku. Tento energický a živý odstín dokonale pasuje k hladkým látkám a jednoduchým, jemným střihům. Dalšími silnými barevnými akcenty jsou zemité, nasycené zelené; slunečné a teplé žluté, stejně jako sofistikované a elegantní vínové. Tato poslední barva vypadá výjimečně krásně a vznešeně v modelech ze semišové kůže. 

Kazar jaro/léto 2019

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole