Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Balenciaga prodává roztomilá trička s koalou. Výtěžek z nich putuje do Austrálie

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Balenciaga/30.1.2020
Mnoho módních domů se hluboce obává o osud Austrálie, kterou již celé měsíce sužují ničivé požáry, a proto se rozhodly podniknout nápomocné kroky. Někteří, jako ku příkladu Kering, darovali ohromné množství peněz, jiné prodávají filantropické kolekce.  

Extrémní počasí v Austrálii stále pokračuje a škody, které způsobilo jsou kolosální. Pomáhá opravdu kdo může. Peníze darují lidé z celého světa, celebrity a sexuální pracovnice prodávají své nahé fotky... Módní značka Balenciaga se také rozhodla pomoci, a to novou unisexovou mikrokolekcí triček a mikin s ilustrovanou koalou. Tato francouzská značka uvedla, že celý výtěžek z těchto prodaných kousků poputuje k místním ochranářským organizacím. Chcete-li tímto způsobem také přispět, můžete na webu balenciaga.com

Čtěte také: Austrálie v plamenech. Pomůžete i vy?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole