Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

#BaguetteFriendsForever mezi Miami a NYC

text: Jan Boublík foto: Fendi/23.3.2020
Módní dům Fendi představuje další kapitolu svého vizuálního vyprávění #BaguetteFriendsForever. Oslavuje přátelství, které překoná i dálky.

V novém dílu podmanivého youtube seriálu, který vznikl jako oslava ikony z archivu módního domu Fendi, kabelky Baguette, září modelky Winnie Harlow a její kamarádka Shannon Hamilton. Winnie Harlow, modelka a aktivistka za práva lidí s vitiligem (onemocnění kůže, kterým sama modelka trpí, ale které ji zároveň činí tak unikátní a krásnou) si užívá den v Miami, když se jí zasteskne po společnosti dobré kamarádky z New Yorku. Záhy však bzučí telefon! Je to ona, Shanon!

V momentě, kdy se obě krásky spojí začne sekvence, která může být realitou, či jen snem, oslavujícím nádherné vzpomínky a krásu kabelky Baguette. Rodina kabelek Baguette s oběma kamarádkami výtečně souzní. Od zeleného modelu v klasické velikosti s reliéfním logem FF přes ten z vyplétané kůže v odstínech růžové a hnědé až po sytě růžový froté model – a hravé modely Nano a Pico Baguette taky nesmí chybět.

A povšimněte si režisérské libůstky tohoto dílu. Shannon v jedné ze scén vyzve Winnie, ať otevře kufr. Winnie tak učiní a tam najde svou Baguette. Nepřipomíná vám to něco? Na samozřejmě, legendární scénu ze seriálu Sex ve Městě, kdy Samantha přesvědčí Carrie, aby si s ní šla koupit falešnou verzi Baguette k překupníkovi, který kopie skladoval v kurzu svého auta. Nicméně Carrie se nakonec pro fake nerozhodla. Originál je zkrátka jen jeden a Baguette je nenahraditelná. 

Nechte si zaslat aktuální číslo Marie Claire až domů za stejnou cenu jako na stáncích po celé České republice. Neplaťte ani poštovné! Objednávejte zde.  

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama