Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Anne Hathaway právě prozradila, jestli bude točit Deník princezny 3

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Youtube/5.2.2019
Už teď se nemůžeme dočkat! 

Pokud stále milujete Anne Hathaway alias Miu Thermopolis ve filmu Deník princezny, máme pro vás skvělé zprávy! V talk show "Whatch What Happens Live" Andyho Cohena Hathaway prozradila, zda se bude chystat pokračování tohoto oblíbeného filmu. A informace, které pustila do světa jsou ještě lepší, než jsme čekali!  

“Scénář ke třetímu filmu existuje. A já bych ho chtěla natočit. I Julie Andrews a Debra Martin Chase, naše producentka, ho chtějí natočit... Všichni ho chceme natočit!” uvedla Anne s úsměvem, “Jen prostě chceme, aby to bylo perfektní, protože všichni tenhle film milujeme tak jako vy! Nechceme ho tedy dodat, aniž by byl absolutně perfektní, ale děláme na tom.”  

Tohle je vlastně ta nejlepší zpráva, kterou nám mohla Anne poskytnout. Pokračování bude a nepůjde jen o rychle “upečený” film, který vydělá další miliony, ale naopak bude natočný s láskou k původním dílům. A co můžeme čekat je i pocta původnímu režiséru Garrymu Marshallovi, který zemřel v roce 2016.  

Děkujeme Anne za skvělé zprávy, pokud bys nás chtěla ještě více potěšit, co takhle ještě Ďábel nosí Pradu II.? 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole