Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Anne Hathaway je těhotná!  

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/27.7.2019
Gratulujeme celé rodině a přejeme si více takových dobrých zpráv!  

Anne Hathaway čeká druhé dítě! Herečka oznámila tuto novinku na svém Instagramu spolu s velmi sladkou zprávou plnou soucitu a porozumění pro (budoucí) matky, které se potýkají s neplodností. “Tohle není kvůli filmu... #2. Všechny žerty stranou, každému, kdo prochází peklem neplodnosti a potížemi s početím, chci říct, že ani u mě to nebyla přímá cesta k těhotenství. Posílám extra lásku,” napsala.  

Hathaway čeká druhé dítě se svým manželem Adamem Shulmanem, za kterého se provdala v roce 2012. Nyní mají tříletého syna Jonathana Rosebankse Shulmana. 

Proč je ale důležité, že Anne sdílela tuto radostnou novinku se světem? Rozhodnutí založit rodinu je jednou z nejintimnějších událostí v životě. Pokud však něco nejde podle plánu, žena se může cítit velmi osaměle a křehce. Jenže v dnešní době má potíže s početím jen v Británii každá sedmá žena. A není to způsobeno tím, že máme děti v pozdějším věku. Do nedávna však byl tento problém na seznamu tabu témat jako jsou menstruace nebo třeba potrat. Nicméně nyní je vidět obrat k lepšímu. A to i díky celebritám, které se nebojí sdílet své příběhy veřejně jako Anne Hathaway nebo Natalie Imbruglia, která v tomto týdnu také sdílela na Instagramu zprávu, že je těhotná. Zpěvačka ve svých 44 letech čeká první dítě a za toto požehnání prý vděčí dárci spermatu a lékařům.

Čtěte také:
JESSICA CHASTAIN: Režiséři mi vyčítají, že moc mluvím o ženské rovnoprávnosti
CHCEME SE STÁT RODIČI: Touha mít dítě se řeší přes sociální sítě
Mohli byste laskavě přestat soudit Meghan jako matku?

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole