Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Angelina Jolie konečně promluvila o tom, jak ji změnil rozchod s Bradem Pittem 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/6.10.2019
“Byla jsem tak trochu ztracená.”  

Angelina Jolie je právě uprostřed press tour k propagaci svého nového filmu Zloba: Královna všeho zlého, a tak jsme se i od této herečky, která si velice hlídá své soukromí, mohli dočkat mnohých odpovědí. Kromě toho, že v rozhovorech otevřeně diskutuje mateřství, děti, svůj rozšiřující se smysl pro identitu, jak její potomci stárnou... v interview pro Madame Le Figaro se rozpovídala i o svém rozchodu s Bradem Pittem v roce 2016.  

Vše odstartovala otázka, kdy se francouzská reportérka zeptala, zda Angelina věří na osud. Herečka odvětila, že neví, jestli přesně v osud, ale že se nachází v jisté formě přechodu a navrací se “domů” sama k sobě. Protože byla trochu ztracená.  

Když byla požádána, aby to vyjasnila, rozpovídala se o svém bývalém. “Myslím, že to bylo na konci mého vztahu s Bradem, když jsme se rozešli. Bylo to velmi těžké a já jsem už nepoznávala sebe samu, stala jsem se jaksi menší, bezvýznamnou, i když jsem to na venek neukazovala. Byla jsem hluboce smutná a zraněná. Na druhou stranu bylo zajímavé proniknout do tohoto pocitu bezvýznamnosti a pokory. Nakonec, vždyť je to lidské. Navrch k tomu jsem se ještě musela poprat s nějakými zdravotními problémy. Všechny tyto věci vás uzemní a připomenou vám, jak jste vlastně šťastní, že jste naživu. Je to lekce, kterou předávám svým dětem: ta myšlenka obnovy skrze momenty radosti. Musela jsem znovu objevit radost.” 

Čtěte také:
Poslední slova, která řekla Jennifer Angelině, vám zlomí srdce
ODHALENO: Brad Pitt vypadá vždy jako jeho přítelkyně
Proč je film “Tenkrát v Hollywoodu” takový trhák? 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama