Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Alexander McQueen představil novou kabelku The Story

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Archiv/7.12.2019
V rámci pre-kolekce jaro/léto 2020 představuje Alexander McQueen tři zcela nové typy kabelek: The Story, The Tall Story a The Myth.

A jaká je nová kolekce Alexander McQueen jaro/léto 2020? Radostná, inspirovaná zářivými barvami a křehkou krásou přírody. Ohrožené či zaniklé druhy květin jsou s láskou opěvovány a ožívají. Flóra, fauna a všechna další pozemská bohatství jsou radostně oslavována. Srdce žen a srdce květin – obnažené a chráněné zároveň – jsou provázaná. Kolekcí provází tvary květin a okvětních lístku, vzácné lisované květinové prošívání a svěží barevná paleta exotických květů. Všechny tyto prvky jsou inspirovány skutečnou přírodou, která byla fotografována či ručně kreslena ve sklenících či herbářích. Jejich mimořádná ženskost je v kontrastu s ikonickými krejčovskými detaily a vojenským stylem. Barvy jsou převážně jasné, syté a pohrávají si s barvami černé, bílé, slonovinové, khaki a vojensky zelenou.

The Story
Tato kabelka je silná, ženská a výjimečná použitím kontrastu barev. Je obohacena o charakteristický prvek nošení kabelek Alexander McQueen – nyní v moderním kovovém pojetí, které umožňuje nošení kabelky jako clutch. Ale o její výjimečnosti se raději přesvědčte sama.

 

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole