Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Absolutní zážitek z jasmínu v jedinečné vůni J 'adore Absolu

Foto: Dior/5.12.2018
J´adore Absolu je novým květinovým nektarem domu Dior.

Jde o neuvěřitelně bohatou kompozici, ve které François Demachy spojuje smyslné a svůdné květinové absolutní silice. Absolutní silice jasmínu z Grasse, jasmínu arabského, růže a magnolie se snoubí s nevídanou svěžestí: květiny jsou sladké jako delikátní sirup - jemný, přírodní a svůdný nektar. J´adore Absolu je vystavěn na jasmínu z Grasse - rozmarné krásce, jež potřebuje trpělivost a sklízí se v přesný okamžik, kdy vydává své nejsmyslnější akcenty. Amfora J´adore Absolu je zkrášlena novým jemným a téměř fluidním náhrdelníkem. Připomíná jemný klenot tančící kolem krku ženy, následuje její každý pohyb.

„Chtěl jsem, aby z tohoto složení vyzařovala plná intenzita jasmínu. Je živočišný, ovocný a překypuje slunečním svitem. Když je ovinutý medovými nótami květu pomerančovníku a růže, vystoupí do popředí jeho nektarové, šťavnaté nóty,“ uvedl François Demachy.

Sephora Dior Fragrance Master
Přijďte objevit osobně jedinečnou novinku z Domu Dior – květinový nektar J’ADORE ABSOLU, a to již 6. prosince od 11 do 19 hodin v OC Nový Smíchov. Představí vám ji sami beauty experti této značky během speciální parfémové konzultace. Během ní vám odborníci pomohou najít ten nejlepší parfém Dior přesně pro vás. Od 14 hodin budete mít navíc možnost přihlížet výjimečné události – finálovému kolu soutěže Sephora Dior Fragrance Master. Tři finalistky budou soutěžit o titul nejlepšího mistra mezi vůněmi. To vše za účasti známých českých influencerů a blogerů, se kterými budete mít možnost se na VIP dnu osobně seznámit. Tohle si nemůžete nechat ujít!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole