Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

ABBA letos vydá dvě nové písničky poprvé od roku 1982 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images, Twitter/9.2.2020
Mamma Mia! Here we go again... 
Reklama

V klipu od ABBA Talk (fanouškovská stránka, kde najdete všechny novinky o této legendární skupině) prozradil Benny Anderson odpověď na otázku, zda se můžeme těšit na nějakou novou hudbu: “Letos přijde. Hádám, že v létě. Ale to opravdu jen hádám, protože si nejsem jistý. Myslím si to. Člověk by neměl nic slibovat, ale pokud by mělo být toto rozhodnutí jen na mě, bylo by to v září.” 

To, že budou nahrávat novou muziku po dlouhých 35 letech, oznámila popová skupina ABBA již v roce 2018 a předpokládalo se, že tedy budeme moci písně slyšet mnohem dříve. Nyní nám tedy nezbývá nic jiného než být trpělivý. Na co se ale přesně můžeme těšit? Konkrétně prý na dva songy. Jeden s názvem “I Still Have Faith In You” a druhý “Don’t Shut Me Down”.  

Björn Ulvaeus také prozradil: “Jedna z písní je velmi popová a taneční. A o druhé prozradím jen to, že je velmi nadčasová. Je skandinávská, takže veselá a smutná zároveň. Myslím, že kvalita dvou dam (Agnetha Faltskog a Anni-Frid Lyngstad), které spolu zpívají, leží v tom, že každá píseň i ta nejsmutnější, je v jejich podání lehce povznášející. Myslím, že to se může stát jen přirozeně, když se o to nesnažíte. 

Čtěte také: Protivný sprostý holky se vrací!!! 

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama
Reklama
Reklama