Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

5 Trendy barev na vlasy, které uvidíte v roce 2019 naprosto všude 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Instagram/7.1.2019
My už jsme se objednaly ke kadeřníkovi, co vy?  
Reklama

Znáte nějaký lepší způsob, jak začít nový rok s čistým štítem, než je originální barva vlasů? Od Pantone barvy roku: korálové růžové, přes špinavou blond až po inkoustově černou... tohle jsou trendy, které byste neměla promeškat.  

1. LIVING CORAL 
Barva roku 2019 se musí logicky objevit v našem seznamu na prvním místě! Trend pastelových vlasů bude pokračovat, jen paleta se trochu změní. Tento tón funguje na každodenní nošení. Pokud však nechcete budit přílišnou pozornost, velmi dobře ladí třeba s hnědými highlighty

 

2. ŠPINAVÁ BLOND 
Tohle je jasná klasika, která přetrvá snad navždy! Zároveň jde o ideální volbu, pokud si nejste jistá, jestli chcete svou barvu změnit zcela nebo na to ještě nemáte dostatek odvahy. Tato kombinace odstínů se navíc hodí k všem typům pleti.  

3. MĚDĚNÉ ODLESKY 
Pokud jste brunetka, oživte své vlasy zlatými či měděnými odlesky. Takový účes vypadá velmi živě a naprosto dokonale, když své lokny natočíte.  

4. SNĚHOVÁ BLOND 
Tahle barva jako by vypadla z oka své platinové sestře. Má však jemný nádech do modra, ne do šeda. Vypadá nejlépe na bledé kůži.  

5. INKOUSTOVĚ ČERNÁ 
Už jste slyšela o trendu dokonalých “glass hair”? Proslavil ho, kdo jiný než klan Kardashians a loni byl naprosto všude. Letos budeme v tomto duchu pokračovat. Krásně ho doplňuje temná čerň, která je bohatá a tajemná zároveň. Pokud však plánujete takovou změnu, zajděte raději párkrát do solária.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama