Přejít k hlavnímu obsahu

5 Nejlepších fitness kanálů na YouTube

Text: Monika Sekal, Foto: Unsplash, Youtube/5.3.2019
Samozřejmě, že jsme nad každoroční horečkou shazování přebytečných kil povznesené. Ale přesto je s přibližujícími se letními měsíci těžké odolat nátlaku, který se na nás valí. Cvičte s námi v pohodlí svého domova. 

Blogilates 
Pilates spojené s moderní hudbou, rychlým tempem předcvičované usměvavou Cassey Ho, fitness instruktorkou a #girlboss, která se vytvářením online lekcí věnuje už od roku 2009. Navíc na jejím kanálu denně najdete i celý hodinový workout zaměřený na určitou část těla, popřípadě si můžete stáhnout měsíční cvičící plán – obojí úplně zdarma. Najdete u ní „apartment friendly“ videa, díky kterým své sousedy zaručeně obtěžovat nebudete, trénink, kterým se můžete připravit do vašich vysněných svatebních šatů anebo rychlé, vysoko zátěžové cviky na pět minut. 

Boho Beautiful 
Juliana a Mark jsou dva digitální nomádi, kteří na své cestě po světě sdílí jógu a pozitivní myšlení. Takže ať už hledáte rychlé protažení na ráno, nebo pomalý yoga flow, dál už hledat nemusíte. A scenérie, které ve videích uvidíte, jsou jen další důvod, proč začít hned teď. 

Yoga With Adriene 
Lekce Adriene jsou obvykle o něco pomalejší, snad jednodušší než ty od Juliany. Jsou proto možná lepší pro začátečníky, ačkoliv si u ní najde to své každý. Jako bonus je v některých videích její pes Benji, a ten je sám o sobě důvod pro vytáhnutí karimatky. 

The Fitness Marshall 
Také tak rády tančíte na největší světové hity? A co si z toho rovnou udělat workout? Caleb vybírá to nejlepší ze světového popu, vymyslí choreografii a vy tak můžete okamžitě začít. Navíc kroky nejsou složité, není tudíž potřeby ani velké praxe, ani složitého učení se tanečních pohybů. #dreamworkout 

NateBowerFitness 
Rychlé tempo boxu je občas přesně to pravé na uklidnění po stresujícím, namáhavém dnu. Pro některé lekce je potřeba mít doma boxovací rukavice a pytel, ale v mnohých se bez obojího obejdete. Najdete zde rychlá, dvacetiminutová videa, ale i HIIT. Vším vás provede profesionál, který se boxu věnuje už mnoho let, aniž byste musela vyjít ven. 

Čtěte také:
7 nejčastějších výmluv, kvůli kterým se vám nedaří dodržet fitness plán
Chcete problémy? Vyzkoušejte keto dietu!
MUŽI A DIETY: Takhle by hubnul chlap!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole