Přejít k hlavnímu obsahu

3 beauty triky, které prostě musíte znát 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Unsplash/10.12.2018
Chcete být ještě krásnější? S těmito triky to bude hračka!

1. Když se budíte s mastnými vlasy... 
Pokud se vám mastí vlasy, jistě jste si zamilovala suchý šampon a užíváte ho velmi pravidelně. Pravděpodobně skoro pokaždé, než jdete ven. Přesně tenhle zvyk byste však měla přehodnotit. Tento produkt je navržen tak, aby absorboval všechen olej a pot. Jestliže ho tedy aplikujete 30 vteřin před odchodem, nestihne správně účinkovat. Zkrátka mu nenecháte dostatek prostoru, aby konal svou práci. Zkuste ho místo toho použít večer. Za prvé se nemusíte bát bílých skvrn, které se přes noc ztratí, ale také se vzbudíte s dokonalými vlasy, které stačí jen pročesat.  

2. Když vaše rtěnka přes den popraská nebo se začne drolit... 
Ačkoliv milujeme odvážně matné rtěnky, často se je bojíme nosit, protože na rtech popraskají nebo se jejich barva začne drolit. Přitom stačí tak málo, abychom tomu předešli. Udělejte si dvakrát až třikrát týdně jemný peeling rtů. Pro tyto účely si můžete pořídit speciální produkt, ale také stačí po domácku smíchat kokosový olej s cukrem, který poslouží podobně.  

3. Když korektor nezakrývá kruhy pod očima... 
Ačkoliv se zdá, že užití korektoru je celkem jednoduchá záležitost, realita je bohužel jiná. Velmi totiž záleží na způsobu, jakým ho nanesete. Pokud ho aplikujete v klasickém půlměsíci, nedosáhnete nikdy takového efektu, jako když zvolíte metodu obráceného trojúhelníku, jehož špice směřuje směrem k tvářím.  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole