Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

2v1: Vánoční ozdoby a nebo luxusní kosmetika?

Foto: Sephora, Getty images/28.11.2018
... a nebo obojí dohromady? 

Před Vánocemi je skoro nemožné myslet jen na sebe. Když už zavítáte někam, kde si můžete udělat radost a nadělit si nějaké zkrášlovadlo, máte černé svědomí, protože víte, že byste měli myslet spíše na ty druhé. V tomto čase více, než kdy jindy! Teď už ale nemusíte hledat složité výmluvy a obhajoby, proč si také nedopřát trochu marnivého potěšení... Nová řada Sephora Collection nabízí kosmetické maličkosti, které svým vzhledem připomínají ozdoby na stromeček a vy tak můžete hýčket sebe sama pod hlavičkou vykouzlení kouzelné vánoční nálady u vás doma! ¨

Vánoční produkty Sephora Collection jsou nejen krásné na pohled, ale i velmi inovativní. Pokud hledáte kvalitu, která se spojuje s těmi nejnovějšími technologiemi v kosmetickém průmyslu, tohle je jasná volba. A kdo by navíc odolal tak roztomilému balení? MIni řasenka, šumivá hvězdička do koupele, maska na spaní ve tvaru sovičky, lesk na rty ve tvaru hvězdy, rozpustné přípravky do koupele a vyživující masky na ruce i na nohy... všechny tyto kousky jsou naprostým must have pro zimní sezonu a navodí tu pravou vánoční atmosféru. 

Vánoce v Sephora

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole