Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

11 celebrit, které promluvily o svých zkušenostech s nevěrou

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/28.2.2020
“Byla jsem oslepena tím, jak jsem romantický člověk.” 

Nevěra je už tak bolestivá sama o sobě. V normálním vztahu je dost často zničující, ale když k takové situaci ještě přidáte slávu a fakt, že každý ví, co prožíváte, jde doslova o hotové peklo. Těchto 11 celebrit si takovou zkušeností prošlo. Zjistěte, jak se jim podařilo ji překonat a jak vyjít z ní ještě silnější než kdy dříve. 

1. Sienna Miller 
“Co mě zarmoutilo nejvíc je fakt, že u mě došlo ke ztrátě nevinnosti. Byla jsem oslepena tím, jak jsem romantický člověk. Trápilo mě: 'Co když už nikdy nebudu schopná milovat tak zranitelně a otevřeně?' Ale mám pocit, že jsem opravdu silná a že jsem vyrostla.”  

2. Eva Longoria 
“Nebylo to o tom, koho si vybral. Měla jsem momenty, kdy jsem si říkala: 'Ok, nejsem dost sexy? Nejsem dost hezká? Nejsem dost chytrá?' Pak jsem s tím hned přestala. Protože se v tom snadno zacyklíte a přenesete to i do jiných oblastí.”  

3. Taylor Swift 
“Nemohu se stýkat s někým kdo chce vztah 'pozpátku', potřebuje víc prostoru nebo vás podvádí. Je to vědomá věc, věc zdravého rozumu.” 

4. Alanis Morissette 
“Nevěra je pro mě zlomová. S muži jsem se kvůli ní rozešla. Monogamii nemůžete mít jen 90 % času.” 

5. Angelina Jolie 
“Řekla jsem Billymu, že kdybych ho někdy nachytala, jak mě podvádí, tak bych ho nezabila, protože miluju jeho děti a oni potřebují tátu. Ale zmlátila bych ho. Vím, kde má všechna svá zranění ze sportu.” 

6. Sophia Bush 
“Nemůžu říct, že mezi nány nejsou žádné nepřátelské vztahy. Cítím se zraněná, ponížená a mám zlomené srdce.” 

7. Dita Von Teese 
“Nezůstalo mi nic. Vím, že tento nevhodná vztah probíhal u mě doma a nechtěla jsem kolem sebe nic, co by mi ho připomínalo. Nechtěla jsem tu sedačku. Tu postel...” 

8. Demi Moore 
“Jako žena, matka a manželka, existují určité hodnoty a sliby, které jsou pro mě posvátné. V tomto duchu se rozhoduji jít v životě kupředu.” 

9. Kristen Stewart 
“Tato nerozvážnost jednoho momentu ohrozila tu nejdůležitější věc v mém životě, osobu, kterou miluji a respektuji nejvíc ze všeho, Roba. Miluji ho, miluji ho, je mi to hrozně líto.”  

10. Britney Spears 
“Nejlepší věc na tom, když mě někdo podvede, je to, že můžu jít na další první rande.”  

11. Fergie 
“Bylo to obtížné. Když prožíváte těžké časy, vyjdete z toho silnější jako celek. Jako partneři. Alespoň tak to bylo u nás. Naše lásky je nyní silnější. Jsme silnější díky všemu obtížnému, co se nám stalo. Poprali jsme se s tím. Mluvili jsme o tom. Komunikace je to nejdůležitější.” 

Čtěte také: Podvádí vás? Takhle to zjistíte!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole