Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

10 celebrit, které se rozhodly nemít děti 

Text: Tatiana Urbanová, Foto: Getty images/5.6.2019
Být mamkou a taťkou není pro každého, obzvláště v roce 2019.  

Některé z největších hvězd Hollywoodu se rozhodly, že rodičovství zkrátka není v jejich repertoáru a o tomto kroku se nebojí veřejně mluvit. Tradiční role muže a ženy ve společnosti se mění a mnoho lidí, místo toho, aby zakládali rodinu, se raději věnuje svým partnerům, kariéře nebo jisté formě mentoringu. A rozhodně necítí žádný dluh vůči společnosti. Takže pokud se rozhodujete stejně. Věřte, že nikomu nic nedlužíte. Je to jen vaše věc.  

Jestliže ale stále ještě věříte v tradiční úlohu rodiny ve společnosti a pohnutky některých lidí k tomu nemít děti se vám příčí, útěchou vám může být, že i celebrity občas změní názor. Například George Clooney vždy veřejně prohlašoval, že role otce pro něj absolutně není. Že jde o moc velký závazek, chce se věnovat své kariéře, a proto se nikdy neožení... Pak ovšem přišla Amal a starý mládenec pookřál. Dnes spolu mají dvojčata. Dokonce i krásná Eva Mendes si nepředstavovala svůj život v obklopení malých ratolestí. “Nechci děti. Mám je ráda, jsou roztomilé, ale ráda spím a moc bych se o ně bála,” nechala se slyšet. Jenže pak přišel ten pravý (Ryan Gosling – kdo by také nechtěl jeho děti, že?) a její názor se změnil: “Zamilovala jsem se do něj. Potom najednou dávalo smysl nemít děti, ale mít JEHO děti.”.  

10 celebrit, které se rozhodly nemít děti 

Čtěte také:
Nejšťastnější jsou single a bezdětné ženy. Proč?
Dokáže se muž uživit jen tím, že daruje sperma?
I muži mají své biologické hodiny. Pozor na otce starší 35 let

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
MarieClaire logo
Close dialog icon

přejít na web

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda International CZ s.r.o.

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.

Reklama