Přejít k hlavnímu obsahu

Nevíte si rady s dárky? Nezoufejte, možností je spousta!

Komerční sdělení/24.11.2016

Vánoce se kvapem blíží a spousta lidí si klade stejnou otázku jako každý rok. Čím udělat svým blízkým radost? Nudným a praktickým dárkům, jako jsou ponožky nebo svetry s jelenem, odzvonilo. Jak ale vybrat tu správnou věc, která bude krásná, netradiční a udělá obdarovanému radost?

Jak vybrat ten správný?

Na internetu je nespočet rad a tipů na vánoční dárky, své blízké ale znáte nejlíp vy a jen sami víte, co ocení ze všeho nejvíc. Nejlepší volba je překvapit netradičními a originálními dárky, které ukážou, jak dobře své blízké znáte.

Pokud vybíráte dárky pro ženy – pro manželku, maminku, tchyni, vedle určitě nešlápnete s nějakým krásným doplňkem do bytu. Ženy tráví zútulněním domova spousty času a dekorací či vybavení není nikdy dost. Například originální skleničky, humorná zástěra nebo vonné svíčky se určitě osvědčí. Kamarádku, sestru či dceru zase můžete překvapit vtipným tričkem, netradičním šperkem nebo hrnkem či polštářem s věnováním.

Složitější kategorií jsou dárky pro muže. Ti preferují především elektroniku a vybrat něco jiného bývá zpravidla oříšek. Zkuste ale vsadit na originální dárky a překvapte svého muže žertovným dárkem nebo erotickou hrou. Pro pány můžete vybírat také dle koníčků – ať už je myslivec, sportovec, vášnivý kutil, rybář nebo jen prostě rád sedí s pivem doma, vybrat můžete vtipné oblečení, humorné polštáře, netradiční panáky či termosky, pivní helmy a jiné zboží, které potěší i pobaví.

Nakupujte včas

Aby svátky proběhli v klidu a v pohodě, je dobré dárky nakoupit s dostatečným předstihem. Vyhnete se tak zbytečnému shonu a stresu, který je s Vánoci bohužel spojený. Pokud nakupujete online, platí zde stejná zásada, dřív je vždycky líp. Před svátky jsou totiž přepravní společnosti zahlcené a určitě nechcete riskovat možnost, že by dárek nedorazil včas.

Nezapomeňte, že Vánoce jsou především oslavou klidu a rodinné pohody, užijte si ji proto naplno se svými nejbližšími. 

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama