Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

KINO TIP: Jennifer Lawrence si zahrála ruskou špiónku ve filmu Rudá volavka

Text: Anna Křenková/12.3.2018
Na víkendy s kamarádkou nebo nedělní rande je jednoznačně skvělý nápad kino! A to rovnou s jednou z největších novinek, Rudou volavkou.

Bezesporu velmi očekávaný film Rudá volavka dorazil do kin s prvním březnem. Oscarová herečka Jennifer Lawrence zde ztvárnila hlavní postavu ruské primabaleríny Dominiky Egorové po boku Joela Edgertona v roli CIA agenta.

Příběh primabaleríny, která kvůli zranění musí svoji kariéru předčasně ukončit, překvapí asi každého. Dominika Egorová je poslána do speciálního centra, kde Rusko vycvičuje své tzv. volavky. Tajné zbraně státu se zde učí svádět, zabíjet a dostat svůj cíl tam, kde ho chtějí mít. Dominika se díky svému vysoce postavenému strýci ocitá před nelehkým úkolem, který musí splnit. Svést CIA agenta (Joela Edgertona) a zjistit identitu jeho partnera “krtka”. Na cestě ji potkává mnoho nepřátel, věcí, které byly dopředu naplánovány a znamení, že osud může být pozměněn tím, kdo má moc. Blonďatá volavka je zamotána v bludišti plném intrik, lží a vztahů.

Jelikož je film naplněn silnými motivy feminismu a poukazuje na ženskou sílu, Dominika zjišťuje, že i ona může hrát s kostkami osudu. Zda se tajná zbraň Ruska dostane z onoho bludiště můžete zjistit vy sami v kinech.

Reklama
Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole