Přejít k hlavnímu obsahu

Jedinečné balijské šperky inspirované jógou

20.11.2017
Milujete jógu a vše, co k ní neodmyslitelně patří? Chybí Vám energie a přemýšlíte, jak navodit tu správnou letní atmosféru a klid duše? Pokud ano, dovolte, abychom Vám představili originální internetový obchod Sitara – Bali experience a jeho zakladatelku Kamilu Myšičkovou.

Kamila vyrábí s láskou a pečlivostí jedinečné šperky ze stříbra a balijských minerálů. Každá mala i náramek je originál vytvořený tou nejlepší možnou kombinaci kamenů tak, aby se vlastnosti jednotlivých minerálů navzájem doplňovaly. „Každý z náramků má svůj příběh a ne náhodou se Vám zrovna líbí určitý minerál, on si Vás totiž svými harmonizačními účinky vybere sám,“ vysvětluje majitelka značky Sitara. V tomto obchodě není téměř nic nemožné. Pokud byste chtěli změnit velikost náramku, zvolit si svůj přívěšek nebo vybrat vlastní kombinaci minerálů, stačí napsat jeden email s požadavky a Kamila šperk vyrobí na míru speciálně podle Vašich přání. Sitara nenabízí pouze šperky, ale také příjemné, lehké oblečení na jógu vyrobené ze stoprocentní bavlny a další jogínské doplňky.

JOGÍNSKÝ SLOVNÍČEK V PRAXI

Namasté – NAMA znamená klanět se, AS znamená já a TE reprezentuje ty. V překladu tedy pozdrav znamená: Má duše se klaní/ dává najevo úctu té Tvé a naopak. Mantra – slovo nebo zvuk opakovaný dokola pomáhající k udržení koncentrace. Óm – touto mantrou se začíná nebo častěji ukončuje lekce jógy. Vibrace zvuku OM (složena z hlásek AUM reprezentuje fyzické tělo, mysl, vědomí) představuje absolutno. Touto mantrou se lépe zklidní mysl a připraví se tak na následující praxi jógy nebo se naopak tímto rituálem ukončí lekce. Mala - jogínský náhrdelník používaný k meditaci. Jeden korálek se rovná jedné mantře. Klasická mala má 108 korálků plus 1 korálek věnovaný učiteli jógy. Shavasana neboli pozice mrtvoly - jedná se o závěrečnou pozici na zádech, kdy se celé tělo a mysl uvolní a vstřebá energii a poznatky z předešlé praxe.

Více informací najdete na webových či facebookových stránkách obchodu.

Jedinečné balijské šperky inspirované jógou – to je Sitara

Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama
Reklama