Přejít k hlavnímu obsahu

Cestování, při kterém se nekladou meze i těm nejbizarnějším přáním!

Foto: PR
Advertoriál/21.11.2016

PATŘÍ K NIM TŘEBA PŘÍJEMNÉ CESTOVÁNÍ S PRIORITY PASEM, POHOSTINNOST letištních salonků či splnění téměř jakéhokoli přání a vyřešení problémů díky službě concierge. Novinkou je napříkladi zprostředkování zápůjčky uměleckého díla domů nebo do firmy. Klienti či klientky prémiového či privátního bankovnictví jsou aktivní, investují do celého spektra příležitostí od nemovitostí po akcie a alternativní investice. K dispozici mají platební karty Visa Infinite a Master-Card World Elite, které patří k nejvyšším úrovním karet společností Visa a MasterCard. Kdykoli mohou využít služby concierge, prostřednictvím které banka splní i nejbláznivější přání. „Díky službě concierge jsme uspokojili tisíce požadavků našich klientů. Mezi nejoriginálnější požadavky patřilo objednání hranatého melounu z Japonska, speciality, která díky tvaru šetří místo,“ říká Jiří Zelinka, ředitel ERSTE Premier. „Splnili jsme ovšem i řadu bankovních požadavků. Zejména v oblasti financování nemovitostí můžeme také často hovořit o netradičních objemech i objektech financování našich klientů,“ doplňuje Jiří Zelinka.

POHODA NA CESTÁCH I ODPOČINEK V DESIGNOVÝCH CENTRECH

Klientům prémiové služby Erste Premiér a Erste Private Banking jsou kdykoli k dispozici diskrétní designová místa pro vyřešení běžných bankovních operací i složitějších finančních oříšků. Mohou si zde jen odpočinout nebo v klidu pracovat. Anebo nikam nemusí a bankéř přijede a vyřeší s nimi finanční záležitosti v klidu a na místě, které je klientům příjemné. Samozřejmostí jsou i dobré investice. Prémioví a privátní klienti ocení řadu finančních produktů či řešení šitých na míru každé finanční situace. Využívat mohou výhod Premier Benefit Club. Třešničkou na dortu jsou služby letištních salonků. „Často při služebních cestách pracuji, a tak oceňuji klid a možnost se soustředit. Skvělé je to ale i pro cestování s rodinou. Děti se zabaví v dětském koutku a my si s manželem popovídáme nebo přečteme noviny,“ pochvaluje si je klientka Erste Premier Martina.

UMĚLECKÉ DÍLO AŽ DO DOMU

 Příjemnou novinkou pro klienty Erste Private Banking je možnost zapůjčení uměleckého díla z Artotéky Moravské galerie. Mohou si tak mě nit ozdobu bytu či kanceláře anebo načerpat inspiraci pro investici do umění. „Jsme rádi, že jako partneři Moravské galerie v Brně můžeme být u zrodu jejího projektu Artotéky. Jde o zajímavý  způsob kultivace společenského prostředí a zvyšování povědomí o přínosu současného výtvarného umění, který nám umožňuje zprostředkovat moderní umění našim klientům a současně tím podpořit i mladé umělce,“ řekl Jiří Zelinka.

 

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama