Přejít k hlavnímu obsahu

@WORK: Rozhovor s belgickou blogerkou a byznysmenkou Tiany Kiriloff

Text: Nga Luongová, foto: Tiany Kiriloff (belmodo.be)/30.10.2017
Chcete vědět, jak uspět (nejen) v online světě? Díky společnosti H&M bude naším váženým hostem a přednášejícím na konferenci Dream BIG belgická blogerka a byznysmenka Tiany Kiriloff. 

Tiany založila úspěšný blog a produkční agenturu Belmodo (www.belmodo.be), s jejímž týmem vytváří na zakázku kreativní obsah týkající se světa módy, krásy a lifestylu. Věnuje se také organizování kulturních a marketingových akcí. Napsala již tři self-help knížky a nedávno jí vyšla čtvrtá. Přestože má každý den nabitý program, perfektně zvládá svou roli podnikatelky, manželky a matky tří dětí. 

Kde jste se narodila? Vyrůstala jsem v Jižní Americe, konkrétně ve Venezuele. Žila jsem tam do třinácti let, a poté jsme se přestěhovali do Belgie, kde dodnes bydlím.

Když jste byla malá, jaké bylo vaše povolání snů? Vždycky jsem se chtěla stát doktorkou. Ale když jsem se poprvé dostala do styku s krví, radši jsem si to rozmyslela.

Proč jste se rozhodla, že si založíte vlastní byznys? Měla jsem nutkání sdílet svou vizi s větším obecenstvem. Chtěla jsem inspirovat ostatní. Předtím, než jsem rozjela vlastní byznys, pracovala jsem dlouhá léta v televizi. Cítila jsem, že online svět je nový a zajímavý i jako komunikační médium, tak jsem založila platformu Belmodo.

Kdy jste objevila vášeň pro módu? Vždycky jsem byla pro ni zapálená. Když jsem byla malá, hrávala jsem si v matčině šatníku. Navíc vlastnila butik a pokaždé, když se vracela domů s kufrem plným oblečení, zajímalo mě, co všechno měla uvnitř.

Kde čerpáte inspiraci? Cestování a objevování světa mě inspiruje nejvíce. Ale také sociální média, kde je toho opravdu hodně.

Co vás fascinuje na vaší profesi? Jaká je největší výzva? Fascinuje mě vášeň, kterou mají lidé, co pracují v módním průmyslu. Designéři mají náročnou roli, protože musí každoročně vytvořit několik kolekcí. Pracovat s vášní je pro mě klíčové.

Jak vypadá váš typický den? Typický Tiany-den neexistuje. Dělám pokaždé tolik jiných věcí. Co zůstává každý den stejné, jsou má rána s dětmi.

Máte nějaké tipy na time management od matky tří dětí? Všechno to je o organizaci. Dělejte si plán na každý den. Co také pomáhá, je mít kolem sebe správné lidi.

Co považujete za svůj nevětší úspěch? Mým největším úspěchem je spokojenost a potěšení, které přináší každý projekt spjatý s Belmodem. Je to nekonečná cesta. Je to něco, cose neustále vyvíjí. Dále mi přináší potěšení práce a přátelství s lidmi, se kterými pracuji.

V dnešním světě je na internetu tolik pracovních příležitostí. Máte na Instagramu přes 220 tisíc sledujících. Co je podle vás klíčem k takovému úspěchu? Buďte sama sebou. Být autentická je velmi důležité. Kopírování ostatních lidí na Instagramu nemá smysl. Být sama sebou není ale vůbec jednoduché, lidé si toho občas necení. Důležité je umět vytrvat.

Jaká je nejlepší rada, kterou jste kdy získala? Dobré věci přicházejí k těm, kteří věří. Pracujte tvrdě a nevzdávejte se.

Jaký je váš momentální kariérní sen? Mým největším snem je inspirovat ženy i mimo Belgii. Chci motivovat také pracující matky v módním průmyslu. V Belgii jsem to dotáhla docela daleko, ale svět je tak veliký. Chci se také věnovat charitativním projektům. Chci posouvat ženy a motivovat matky, aby se neustále rozvíjely. Ženy by měly najít svůj talent, přestože již založily rodinu.

* Vstupenky na konferenci Dream BIG, která se uskuteční 21. listopadu v pražském klubu SaSaZu, seženete ZDE. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu. Těšíme se na Vás!

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů

Přihlášením k newsletteru souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete znalost Zásad ochrany soukromí Burda – BURDA Praha bude s Vašimi údaji pracovat zejména k zasílání newsletteru, nabídek a novinek. Odhlásit se můžete kdykoliv.
* povinná pole
Reklama