Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

Dress Code Masterclass: Účes na celý den bez složitého stylingu 2

19.5.2017
Chcete si vytvořit účes, který bude v práci každý obdivovat, a taky se naučit trik, jak mu před odchodem z kanceláře rychle dodat slavnostní šmrnc na večer?

1. krok – Základem každého účesu je správná péče podle typu vašich vlasů. Vždy používejte nerozlučnou dvojici šamponová lázeň a péče. V případě Báry jsme použili přírodní řadu Aura Botanica od Kérastase.

2. krok – Před foukáním použijte jako finální péči olejovou mlhu Essence D´Eclat, která vaše vlasy ochrání před teplem. Pro variabilitu vašeho účesu aplikujte 1-2 pumpnutí tvarujícího mléka L'incroyable Blowdry.

3. krok – Vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč do požadovaného tvaru do 100% suchosti. Vlasy rozdělte do šesti partií a postupně natočte kónickou kulmou. Rozčešte je a vlny zafixujte lakem Laque Couture.

4. krok - Základem večerního looku je obyčejný culík umístěný pod temenem s ponechanými volnými navlněnými prameny po obou stranách obličeje. Než vlasy spojíte do culíku, lehce je natupírujte.

5. krok – Levý pramen vlasů obtočte okolo gumičky, kterou tím zakryjete, a pomocí pinetky zasponkujte do culíku. Vznikne elegantní účes, který hravě zvládnete.

6. krok – Výdrž jednoduchému ale efektnímu queens účesu dodáte pomocí Laque Couture. Tento fixační lak ve formě mlhy dodá vlasům lesk a středně silnou fixaci.

Stále nevíte, jak na to? Názornou ukázku vlasového stylingu si pusťte ZDE.

Image and video hosting by TinyPic

Aktuální číslo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole