Přejít k hlavnímu obsahu

Dress Code Masterclass: Účes na celý den bez složitého stylingu 2

19.5.2017
Chcete si vytvořit účes, který bude v práci každý obdivovat, a taky se naučit trik, jak mu před odchodem z kanceláře rychle dodat slavnostní šmrnc na večer?

1. krok – Základem každého účesu je správná péče podle typu vašich vlasů. Vždy používejte nerozlučnou dvojici šamponová lázeň a péče. V případě Báry jsme použili přírodní řadu Aura Botanica od Kérastase.

2. krok – Před foukáním použijte jako finální péči olejovou mlhu Essence D´Eclat, která vaše vlasy ochrání před teplem. Pro variabilitu vašeho účesu aplikujte 1-2 pumpnutí tvarujícího mléka L'incroyable Blowdry.

3. krok – Vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč do požadovaného tvaru do 100% suchosti. Vlasy rozdělte do šesti partií a postupně natočte kónickou kulmou. Rozčešte je a vlny zafixujte lakem Laque Couture.

4. krok - Základem večerního looku je obyčejný culík umístěný pod temenem s ponechanými volnými navlněnými prameny po obou stranách obličeje. Než vlasy spojíte do culíku, lehce je natupírujte.

5. krok – Levý pramen vlasů obtočte okolo gumičky, kterou tím zakryjete, a pomocí pinetky zasponkujte do culíku. Vznikne elegantní účes, který hravě zvládnete.

6. krok – Výdrž jednoduchému ale efektnímu queens účesu dodáte pomocí Laque Couture. Tento fixační lak ve formě mlhy dodá vlasům lesk a středně silnou fixaci.

Stále nevíte, jak na to? Názornou ukázku vlasového stylingu si pusťte ZDE.

Image and video hosting by TinyPic

Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama