Dress Code Masterclass: Jak na make-up do práce i na večer 2

5.5.2017|diskuze

Jsme velmi zaneprázdnění lidé. Vedeme několik životů - jednou jsme v kanceláři, jednou na firemním večírku... Naučíme vás, jak se správně starat o pleť, a jak vytvořit make-up, v němž budete 'fresh' až po celý den.

1. krok - Naneste sérum Advanced Night Repair. Pleť bude celý den hezky hydratovaná a make-up na něm vypadá víc svěže. 

2.krok - Na něj použijte hydratační tónovací krém Daywear Tint, který funguje jako primer a pleť projasní.

3.krok - Celých patnáct hodin vydrží krycí make-up Double Wear. Neobsahuje olejové složky, díky čemuž k pleti krásně přilne a nehrozí ani zbytečný lesk. 

4.krok - Základem elegantního looku je upravené obočí. Tužkou a stínem ho jemně dokreslete, a potom pročešte štětečkem. To všechno obsahuje tužka The Brow Multi-Tasker.

5. krok - Teď ještě zamáznout kruhy pod očima - rozjasňovač pod oči Double Wear Brush On Glow namíchejte s kapkou oční péče Advanced Night Repair Eye. Vypadá to mnohem přirozeněji a o kůži kolem očí tak zároveň pečujete.

6. krok - K přirozenému upravenému looku pak bohatě stačí už jen řasenka a rty i tváře se dají hezky zvýraznit rtěnkou, kterou do nich jemně vklepejte prsty. 

7. krok - A červená rtěnka do práce? Proč ne? Může vypadat vrcholně elegantně, Francouzky o tom ví své. Zkuste rtěnku Pure Colour Love v odstínu Hot Streak

8. krok - Večer pak červenou rtěnku stačí přemáznout tmavým odstínem Moon Rock, který jí dodá trendy kovový lesk a sytost.

Image and video hosting by TinyPic