Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

VZTAHY: 4 otázky, které byste měli položit na rande!

Sonja Ćuková/7.9.2016
Na co se zeptat a zjistit o svém protějšku mnohem víc, než se může na první pohled zdát? Poradíme vám!

Monica O'Neal, psycholožka a expertka na vztahy tvrdí, že jsou otázky, které vypadají zdánlivě nenápadně a "neškodně", ale pokud je na schůzce položíte svému doprovodu, odhalíte mnohem víc než by se na první pohled mohlo zdát. 

"Proč jsi se rozhodl mě pozvat na rande?"

Monica O'Neal: "Ano, je zcela jasné, že jste u svého protějšku musela vzbudit zájem, jinak by vás nikam nezval. Jde nám ale spíš o to, jak na tuto otázku bude muž reagovat. Pokud odpoví "Protože jsi sexy a líbí se mi tvoje postava", je bezva, že vám zalichotil, ale je to opravdu ten hlavní a jediný důvod, proč vás chtěl poznat? Pokud ano, tato odpověď vám o něm řekne víc než dost."

"Byl jsi už předtím zamilovaný? Jaký typ ženy se ti líbí nejvíc?"

Monica O'Neal: "Položit tuto otázku už chce trochu odvahy, ale určitě se zeptejte. Pečlivě naslouchejte a až váš protějšek dohovoří, zeptejte se: "A patřím i já do této skupiny žen?" Nechcete ho vyvést z míry, jen chcete vědět, jak vás vnímá."

Předešlé vztahy...

Monica O'Neal: "Toto je otázka, která by určitě neměla padnout na první schůzce, ale na třetí se klidně zeptejte. Nemusít hned říct: Řekni mi něco o své bývalce! Zeptejte se: A co tvůj minulý vztah, proč to vlastně skončilo? Začne si na bývalou přítelkyni stěžovat nebo mu bude nepříjemné o tom mluvit, protože to pořád nemá v hlavě srovnané, a nebo vám s ledovým klidem stručně a jasně řekne, proč to nemohlo fungovat? Zjistíte alespoň co mu ve vztahu vadí a na čem naopak záleží."

"Na kterou tvou vlastnost si všichni tvý bývalý partneři nejvíc stěžovali?"

Monica O'Neal: Tuto otázku můžete položit, až když budete opravdu vědět, že se jeden druhému líbíte, asi na čtvrtém či pátem rande. "Nestěžovali si na nic, jsem přece dokonalý partner." Pokud vám někdo řekne tohle, nastražte uši a zároveň buďte připravena odpovědět na stejnou otázku."

Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole