Přejít k hlavnímu obsahu
Reklama

SEX: Na velikosti (ne)záleží

Text: Tereza Malá, foto: Getty Images/23.8.2017
Průměrný český penis prý měří 15,8 centimetrů. Jak se ale žije chlapíkům, kteří se mohou chlubit (anebo trápit?) úplně jinými čísly?

Třicetiletý Marek má, jak se tak říká, co ukázat. V klidu jeho penis měří 18 a během erekce pak téměř 24 centimetrů.

Když jsem byl mladší, nad velikostí svého přirození jsem nepřemýšlel. Neměl jsem vlastně ani možnost srovnání. Ale jen do doby, než jsem přišel o panictví. Bylo mi šestnáct a byl jsem tak vystrašený, že se mi ne a ne postavit. I když jsem neměl plnou erekci, moje zkušenější přítelkyně vypadala zděšeně. Pár týdnů se pak s tím pokoušela nějak popasovat. Někdy to byla paráda, jindy trpěla. O osm měsíců později jsme se rozešli a velkou roli v tom zahrál i můj penis. Zatímco kamarády moje míry ohromují, holky z nich tak nadšené nejsou. Na staré pořekadlo, že nezáleží na velikosti, ale na tom, co člověk umí, jsem totiž dřív nedbal. Uznávám, že v těsných džínsech vypadá můj rozkrok dobře, už jsem si vyslechl i pár poznámek. Nemůžu si ale stěžovat, oproti tomu, co si musí vyslechnout holky s obřími ňadry... Některé ženy sice preferují velikost, většina z nich by volila raději široký než dlouhý a stačí jim průměr. A ještě něco: ne všechna klišé se zakládají na pravdě. Boty si kupuji ve dvaačtyřicítce.

Penis devětadvacetiletého Honzy měří v klidu necelé čtyři centimetry a zhruba o pět víc,
má-li erekci.

Co bych si něco nalhával, příroda mi nepřála. Nehodlám se ale zabývat věcmi, které stejně neovlivním. Nikdy jsem neměl nouzi o dívčí společnost. Dospěl jsem dřív než ostatní, pubertu jsem měl už v jedenácti a krátce po svých třináctých narozeninách jsem přišel o panictví. V klidu má můj penis sotva čtyři centimetry a když stojí, neměří ani deset. Po obvodu je naštěstí normální. Dívek, se kterými jsem chodil delší dobu, jsem se ptal a chtěl jsem, aby byly opravdu upřímné. Řekly mi, že ten můj je asi nejmenší, který kdy viděly. Podstatné ale je, že jim to vůbec nevadilo! Vím, že jsem v posteli dobrý. Kdybych měl soutěžit ve velikosti, sázkaři by mě jasně pasovali na outsidera, ale zkušenost mne naučila, že sex není jen o centimetrech. Na škole mě trochu mrzelo, že mi penis nenarostl do obřích rozměrů, ale na druhou stranu jsem věděl, že i když se spolužáci mohli vychloubat nacpaným poklopcem, byl jsem to nakonec já, kdo u holek skóroval. Není dost dobře možné o tom mluvit, aby se člověk necítil jako idiot, takže se snažím tomu vyhýbat. Mám, co mám, a tak jsem se naučil to aspoň dokonale ovládat. Některé pozice úplně tak dobře nefungují, například zezadu, takže většinou volím misionáře. Ale jsem mistr orálního sexu, což je docela výhra. Některé z žen si ještě vypomohou vibrátorem, který dosáhne tam, kam já už ne. Navíc jsem otevřený experimentovat. Pokud si všechno dobře naplánuji – což zahrnuje i nákup speciálních malých kondomů po internetu – velikost penisu mě nijak neomezuje. Nikdy mě kvůli velikosti žádná žena neponižovala ani se mi nevysmála. 

Reklama
Reklama
Reklama
Aktuální číslo
přihlásit se k odběru newsletteru
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama